Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lytiniai organai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.

Lytiniai organai - tai tokie organai gyvūnuose ir žmonėse, katrie skirti reprodukcijai, kitaip sakant - daryti seksui, dar kitaip - pistis.

Žmonių lytiniai organai

Kandangi gamtiškai žmonės egzistuoja 2 lyčių tai normalu organus skirstyti į atatinkamas grupes. Tiesa, kadangi juntamą procentą visuomenės sudaro hermafroditai, o dar dalį - išvis belyčiai, tai čia aišku klasifikacijos gerokai susipainioja...

Moteriški lytiniai organai

Vyriški lytiniai organai

Painiojama

Dažniausiai lytiniu organu neteisingai yra laikoma šiknaskylė. Šią klaidą dažnai daro pederastai ir gėjai, o taip pat ir atvirkščiai. Taip pat seksas yra daromas ir kitais organais kurie nėra lytiniai: delnai, burnos, lūpos (nepainioti su lytinėmis). Įvairūs žmonių pagaminti įrankiai taip pat nėra lytiniai organai, pavyzdžiui motopyzdos arba vibratoriai. Nors aišku, dėl šito galima ir nemenkai pasiginčyti, nes ribos tarp žmogaus ir mašinų jau senai ištrintos.