Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Seksas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai blyn, o jūs galvojot, kad pornografija mums svetima?

Seksas, kopuliacija ar liaudiškai vadinant - tiesiog pisimasis, krušimasis, dulkinimasis ir t.t., o poetiškai, kaip moterys mėgsta - mylėjimasis, mediciniškai gi - vadinamasis lytinis aktas. Fiziologiškai seksas yra tam tikras judesys, kurio metu pimpalas judinamas putėje ir nuleidžiama sperma.

Kažkodėl tą fiziologinį veiksmą daugelis apipina visokiomis keistomis legendomis ir pasakojimais, paskui uždraudžia ir taip toliau. Dar be to žinoma, kad sekso Lietuvoje nėra, nes lietuviai dauginasi pumpuravimu, todėl ir tokių dalykų žinoti neturi ir negali. Todėl tam tikslui yra išleistas ir įstatymas, kad būtų nepilnamečių apsauga nuo informacijos.


Sekso biologiniai tikslai

Senovės Egipto skulptūra, demonstruojama Bruklino muziejuje, įrodo, kad jau Senovės Egipte seksas buvo žinomas žmonėms.

Natūralus gamtos nustatytas tikslas seksui - tai tiesiog pasidauginimas ir apsivaisinimas, tai gal iš to ir šeimyninė laimė? Kitų tikslų kaip ir nėra, ale kai kurie/kurios teisinas, kad dar ir sulieknėti galima šitaip, nes daug kalorijų išsieikvoja. Ale natūralu, kad jei tai būtų tiesiog savaiminis dalykas, tai seksu niekas ir neužsiimtų. Todėl su tuo susijęs dar ir toksai dalykas, kaip orgazmas. Tad absoliuti dauguma dėl to orgazmo ir užsijama seksais visokiais, apie pasekmes nelabai ir galvodami.

Išimtį tesudaro kai kurie religiniai priedurniai, kurie pisasi dėl to, kad taip dievas liepia, bet patys galvoja, jog tai baisi nuodėmė ir giliai dėl to gailisi. Dar yra toks dalykas, kaip savipisa.

Dar vienas iš sekso tikslų yra kuo greičiau apvaisinti moterį (nuleisti) ir ieškoti kitos patelės tinkamos apvaisinimui. Pasitaikanti klaida, kai yra galvojama, kad ilgas seksas yra geras seksas. Tai visiškai klaidinga nuomonė, nes kuo greičiau patinas nuleidžia, tuo geresnis seksas, ir tokiu būdu galima apvaisinti daugiau patelių per trumpą laiką.

Kai kurie mokslininkai ginčijasi, ar seksas tarp vienos lyties homoseksualų yra vadintinas seksu, nes toksai procesas neturi savo tikslu apvaisinimo, todėl ir seksu nevadintinas, kitaip tariant - nekaltas ir propaguotinas. Su šita nuomone nelabai galime sutikti, nes įrodymų ir paneigimų neturime.

Liaudiškai apie seksą

Dar neretai tariama:

  • Užpiso mane darbas
  • Galiu tau kursinį parašyt, ale daug kruštis
  • Apturėjau lytinį aktą su vimdoze, ale ir dar teks - šūdina OS
  • Mergą reikia pist, o darbą dirbt, tik jokiu būdu ne atvirkščiai
  • Užpisai jau tu mane (susinervinus)
  • Pisa protą (dažnas įžvelgia asociacijas su oraliniu seksu, tačiau reikšmė kita - kvailina, durnina)
  • Nemoki pist nereikia lįst (sakoma, kai diletantai ir nemokšos rodo entuziazmą)

Įdomybės

  • Grūstytis - latviškai reiškia pistis
  • TSRS laikais sekso nebuvo

Dar žr.