Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Moterys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Moteris)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
Štai vat tokios tos moterys žavios
Moteris yra tavo draugė, nemušk jos! Tai turi žinoti kiekvienas netgi afrikietis, todėl labai pasibaisėtina, kad Lietuva taip atsilikusi ir moterų teisės visiškai neginamos, nes netgi gatvėse tokių plakatų nėra, o tai reiškia, kad visur akivaizdus patriarchato sąmokslas, diskriminacija ir pažeidžiamos žmogaus teisės!

Moterys - tai viena iš galimai dviejų lyčių (tiesa, dar būna hermafroditai, ar kaip ten jie/jos vadinasi, o dar būna belyčiai - tai gal ir keturios net lytys gaunasi). Tiesa yra manančių, kad moterys yra tik vyrams apkvailinti skirtas mitas ir antroji lytis yra bobos.

Esminiai bruožai - turi papus, putę, o daugiau kaip ir niekuo ypatingesniu nepasižymi.


Legendos apie moterų atsiradimą

Vieni moteris dievina, antri koneveikia, treti tiesiog perka, bet niekas nesusimąsto iš kur jos atsirado mūsų platumose. O viskas buvo taip - paskutiniam ledynui traukiantis link Arkties, elnių kaimenės iš pietų atklysdavo žalios žolytės parupšnot. Čia ir vyrai iš paskos bemedžiodami, imtynių eidami ir kitaip smagiai laiką leisdami. Moterys aiškiai spyriojosi ir niekaip nenorėjo saulėtų vietų, tokių kaip dabartinė Turkija, keisti į apsiniaukusią Baltijos jūros pakrantę.

Vyrai, nesutarę gražiuoju, ėmėsi klastos ir tokiais atvejais neišvengiamos prievartos. Visos mūsų protėvių žmonos ir dukros buvo sugrūstos į narvus ir pradėjo ilgą kelionę į savo naują Tėvynę. Baisiausias reikalas nutiko dab. Ukrainos teritorijoje. Čia mūsų geriausias genofondas sukėlė maištą ir išbėgiojo kas sau.

Antropologai tose vietose ir dabar sutinka netipišką tiems kraštams moterų tipą, išsiskiriantį melsvomis akimis, auksiniais plaukais ir nuolankiu paklusnumu. Kas liko?


Moterų ir vyrų santykiai

Štai čia jums detalios instrukcijos, ką turi daryti moteris, jei koks nors vyras ją apkabina ir tokiu savo elgesiu neabejotinai žemina ir diskriminuoja

Šiais laikais moterų ir vyrų santykiai jau senų seniausiai praeityje. Nes dabar jau ne santykiai kokie nors, o moterų teisės ir feminizmas. Kova su patriarchatu įgauna naujas formas, juoba kai matriarchatas išsibaigė dar priešistoriniais laikais - anksčiau nei mena bet kokie metraščiai.

Taip kad dabar jau moterys ima vėlei visokią valdžią, tampa prezidentėmis ir ruošia naujus įstatymus: kam tie vyrai, jei iš jų naudos nėra, o tinka tik apvaisinimui. Taip kad čia Pipedija jau siūlo racionalizacinį pasiūlymą: idant nebūtų daugiau karų, nesveikos konkurencijos ir visokių ten laisvos rinkos iškrypimų, reikia vyrų teises apriboti ir privalomąja tvarka suvaryti į specialias stovyklavietes, kur būtų apribotas jų maitinimas ir jie turėtų darbu užsiimti.

Taip pat tose stovyklavietėse kadangi nebūtų moterų, tai visi vyrai sužinotų, koks šlykštus dalykas yra visokie seksualiniai santykiai su vyrais. Sužinotų jie tada, ką tai reiškia, kai vyrui turi atsiduot ir su juo prieš savo valią mylėtis. Ir nešnekėtų daugiau kažkokių nesąmonių, kad moterys turi jiems atsiduoti. Nes būdami uždarytais už spygliuotos vielos, jie jau negalėtų terorizuoti moterų ir nesąmoningai reikalauti iš jų visokio sekso.

Todėl čia siūlome palaikyti visus feministinį frontą, o kas nepalaikys, tai yra ne vyras ir ne moteris, o kažkoks režimo, priespaudos ir dvasinio teroro produktas, nenusipelnantis žmogaus teisių !

Moterų skirstymas

Skirstomos įvairiai, kaip tik besugalvotum:

Ir taip toliau.

Moterų savybės

Nesigilinkim čia gal į visokius moterų palyginimus su cheminiais elementais ar pan. - geriau paminėkime keletą esminių savybių:

  • Moterys tik ir tegalvoja, kaip apkvailinti kokį nors vyrą
  • Moterims gan neretai būna mėnesinės. Tai dar vadinama PMS. Kad jūs žinotumėt, kaip joms varžteliai tada atsisuka...
  • Kartais nereta moteris siekia kažkokių papildomų "teisių", kurių esmė - uždrausti ką nors vyrams. Tokios vadinamos feministėmis
  • Kažkodėl vyrams nesigauna apsieiti be moterų. Na, jei nekalbėsim apie gėjus
  • Moteris - kaip beždžionė: kol vienos šakos nepagriebs, kitos - nepaleis.
  • Moterys mėgsta spardyti vyrams kiaušus iš kelių