Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vyrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Vyras)
Jump to navigation Jump to search
Tipiškas vyras nepasižymi grožiu, greičiau priešingai - panašus į paršą

Vyras - tai dar nereiškia, kad ne boba! Dargi tai nereiškia, kad bobas myli! Nes gal jis koks gėjus ar hermafroditas, o gal jis pimpalą turi tik dėl vaizdo, o išties moteris savo dūšioje? O galgi pimpalas nesvarbu, o vyras pagal tai, kas galvoje? Tai čia ir dalis moterų - neabejotini vyrai!

Kaip matom, sudėtingi klausimai, katruos retas vyras tepaneigtų!

Gi aišku, kad Lietuvą valdantis patriarchato sąmokslas čia viską neigia ir nei už nieką nesutiktų, tiktai dargi pareikštų, esą netgi Lietuvos prezidentė Grybauskaitė esą esą vyriškos giminės neabejotinai, ko beje, dar niekas negalėjo paneigti! Tai čia po šitų klausimų ne taip jau paprasta apsispręst, kur čia tiesa, o kur čia melas...


Vyrų fiziologijos ir psichologijos skirtumai

JAV mokslininkai iš Berklio Universiteto nustatė[1] kad vyrai yra hormoniniai psichopatai iš prigimties. Jie nustatė kad svarbiausais vyriškas hormonas testosteronas, kuris gaminasi kiaušeliuose yra junginys kuris sukelia psichozę. Tokia vyrų hormoninė fiziologija reiškia kad normaliu žmogumi vyras gali tapti tiktai jeigu bus iškastruotas dar prieš prasidedant lytiniam brendimui.

Toksai psichotinis vyrų elgesys yra pastebimas lytinio susijaudinimo metu: staigiai padidėjus hormonų kiekiui kraujyje, vyrai ima elgtis neadekvačiai, seksualiai ar kitaip priekabiauti prie moterų ir kitų aplinkinių, elgtis pavojingai kitiems žmonėms.

Kaip galimas humaniškas gydymas nuo tokių hormonalinės kilmės psichozių, kurios kamuoja visus vyrus, yra nagrinėjami cheminės kastracijos metodai, tačiau mokslininkai įspėja, kad šitie būdai gali būti neefektyvūs. Radikalesni mokslininkai humanistai, pvz., Valerie Solanas teigia, kad vienintelė tinkama pagalba nuo tokių problemų kenčiantiems vyrams gali būti izoliacija nuo visuomenės, chirurginė kastracija ir gydomoji eutanazija.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. Annual review of Clynical Psichiatry, Berceley, 2011, vol. 7, p 203