Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Matriarchatas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Matriarchatas - vienintelė teisinga santvarka, nes tik ji leidžia valdyti žmoniją be karų, žudynių ir teisingai, taip kad visi būtų laimingi ir žinotų savo vietą.

Savaime aišku, matriarchato santvarkoje moterys viskam vadovauja, o vyrai gi tereikalingi sunkiems darbams nudirbti bei šiaip kartais kokiems malonumams, jei moteriai netyčia prisireiks.


Matriarchato istorija ir mitologija

Senais laikais matriarchatas būdavo tada, kai moterys būdavo pagrindinės maisto augintojos, o tasai maistas būdavo visokios ten šaknelės, uogos ir panašiai, kurių vyrai negebėdavo pririnkti, nes būdavo nepastabūs ir buki. Tai moterys tada tingiems vyrams tiesiog neduodavo valgyti, pakol tie keliais neatšliauždavo.

Dar, beje, su matriarchatu siejama ir bitininkystė, nes būtent bičių visuomenę senosios pagoniškosios matriarchato ideologės imdavo už pavyzdį: viskam avilyje vadovauja bičių motinėlė, o tranai yra tik apvaisinimui, taip kad jų nereikia daug, o kad per daug nebūtų, tai jie išnaikinami, o ir šiaip, atėjus rudeniui, išmetami lauk, kad iššaltų. O visa gi naudinga veikla užsiima irgi moterys - bitės darbininkės. Taip kad visą šį reikalą valdė bičių deivė Austėja.

Kitos gi senosios matriarchato dalyvės turėjo dar ir kitą deivę, katra vardu buvo Gabija - tai anoji valdė ugnį ir taip pat sakydavo, kad vyrus, kurie nepaklusnūs, reikia baust ugnimi jiems pataisant kaip kuriuos lyties požymius.

Gi paskui vyrai surengė patriarchato sąmokslą, tai nuo to moterys ir nukentėjo...


Matriarchatas ir feminizmas

Dabartinis feminizmas nelaikytinas vienareikšme kova už matriarchatą, nes daugelis feminisčių išties gi kovoja už neaiškią teisių lygybę, kai matriarchatas - neabejotina moterų valdžia. Todėl reiktų atsargiai žvelgti į feministes, nors kai kurios iš jų ir skleidžia labai atsakingas ir geras matriarchatines teorijas, kurios vertos neabejotino pripažinimo.

Akivaizdu, kad ryškiausia modernaus griežtojo matriarchato ideolologijos atstovė, nors ir siejama su feminizmu, yra Valerie Solanas, kuri teigia, kad vyrai nereikalingi ir laikyti juos reikia specialiose koncentracijos stovyklose, panaudojant juos tik apvaisinimui.

Vyrų baudimo priemones praktikoje išbandžiusi Lorena Bobbitt - irgi laikytina aiškia griežtojo matriarchato atstove.


Moderniojo matriarchato perspektyvos

Akivaizdu, kad mokslo vystymosi dėka šiuolaikinis matriarchatas gali įgauti naujas formas. Štai ankstyvoji vaisiaus lyties diagnostika leidžia pasirinkti būsimą vaiko lytį ir taip išvengti berniukų. O dar modernesnės priemonės leis pasirinkti vaiko lytį dar pastojimo metu. Šitaip visos moterų problemos išsispręs visiems laikams ir matriarchatas ims viską valdyti.

Vyrai ateityje nebus reikalingi, nes vaisiaus susidarymui pakanka moteriškosios ląstelės. Kita vertus, spermos bankai užtikrina, kad sėklos yra tiek, kad vyrų jau daugiau niekada nereiks.