Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bezdžionė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Beždžionė)
Jump to navigation Jump to search
Tai dar sako, kad žmogus iš bezdžionės kilęs, bet Pipedija žino geriau - žmogus kilęs iš kiaulės!
Tolerantiškos beždžionių rasės atstovas pagarbiai elgiasi su kažkokia netolerantiškos rasės atstove

Bezdžionė, o ne beždžionė reikia rašyt, durniai! Nesgi žodis "beždėti" - tai beprasmybė kažkokia, o tuo tarpu "bezdėti" - svarbus ir turi savo etimologiją, nuo kurios šitas padaras ir kilęs!

Kaip žinia, tolerantai aiškina, kad beždionės yra diskriminuojamos, o diskriminacija yra didelis blogis, nuo kurio kyla karai, terorizmas beigi kitos baisybės. Todėl diskriminuoti beždžionių nedera, o reikia jas toleruoti ir su jomis palaikyti glaudžius ryšius, įdarbinti jas kaip nors, o dar ir nedrausti joms turėti seksualinių santykių su žmonėmis. Pipedija yra vienareikšmiškai už toleranciją ir nediskriminaciją!

Tai aišku dažnai būna, kad ir kokią bobą kas pavadina bezdžione, bet tai gal ir nevisad tikslu, nesgi ne visos bobos bezda kur papuola... Nors ir ne tiktai bobos. Kaip žinia, pasaulyje daugiausiai pribezda visokie galvijai ir kiaulės, todėl sakyti, esą žmonės bezda - tai hate speech ir diskriminacija.

Pasaulyje tankiausiai yra apgyvendinta plikoji žmogbeždžionė, mokslininkų kartais klaidingai vadinama homo sapiens, nors proto ji neturi anei kiek.

Bendrai tai beždžionių yra daug įvairiausių rūšių, o artmiausios žmogui yra šimpanzės, su kuriomis Stalino laikais kažkokie tarybiniai mokslininkai netgi atlikinėjo bandymus, ar pavyks susikryžminti. Tai aišku, susikryžminti nepavyko ir kelios tarybinės mokslininkės nuo šimpanzių taip ir nepastojo, tad mokslas įrodė, jog tai kita rūšis. Čia, beje, jeigu ką, tai žinokite, kad Pipedija nejuokauja čia ir neblevyzgoja, nes tokių bandymų išties realybėje būta.

Kita gi vertus, kaip kalba mokslininkų įtarimai, šimpanzės dar giminingesnės kokiems nors pitekantropams, o šieji - giminingi neardantaliečiams, o jau su šiais, kaip mokslas įrodė, pusė Europos yra persikryžminę, o to dėka europiečiai yra baltaodžiai. Todėl šitai reiškia, kad beždžionės - tai tiktai kita rasė, o todėl neapykanta beždžionėms yra diskriminacija ir nusikaltimas.

Tai daugelis bezdžionių visai nedurnos būna, netgi išradingos neretai. Nuotraukoje matome, kaip meilės religiją skleidžiančios beždžionėlės pagarbiai elgiasi su jas diskriminuojančiu žmogumi iš Indijos, kuris nenori būti tolerantiškas ir atiduoti joms savo maistą