Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tolerastai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tolerantai)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tipinis sunkesnės tolerastijos formos pasireiškimas

Tolerastijaneurotinės kilmės psichikos sutrikimas, užkrečiama silpnaprotystės (demencijos) forma, paprastai priskiriama vangiosios šizofrenijos atvejams. Tolerastaitolerastija užkrėsti pacientai. Pipedija, kuri toleruoja visus, akivaizdžiai irgi nevisprotė kažkokia, bet tai jau abejonių niekam nekelia.

Vienok kiekvienam aišku: demokratijos būtina sąlyga - tai nuomonių ir pažiūrų įvairovė. Taip kad net ir dibilai užsitarnauja nuomonės laisvę ir turi būt gerbiami bei toleruojami įvairiais būdais. Nes ir jų nuomonė reikšminga, todėl negalima jos niekaip neigti, kitaip netolerancija tai būtų. Nes juk žinia - teisybė yra reliatyvus dalykas, o melas - faktinai neegzistuoja, tą jau senai įrodė filosofai su visokiais simuliakrais.

Dar kiti pastebi, kad net ir schizofrenija ir delirinis tremensas šiais laikais politikoje bei Seime įvairiai atstovaujami, o problemas visas puikiai išsprendžia psichotronai.


Pagrindiniai sutrikimo simptomai

Didžioji dalis simptomatikos - būdinga vangiąjai šizofrenijai, paūmėjimo atveju pastebima paranoidinė simptomatika. Tolerastinis sindromas, pagal kurį vykdoma diagnozė, pasireiškia nenatūralia, iracionalia elgsena, normos ribas peržengiantis pakantumas vyraujančių visuomenėje etinių normų pažeidimui, nepagarbos nusistovėjusioms tradicijoms pasireiškimams bei vertybinių nuostatų niekinimui, o taip pat svetimų etinių normų, tradicijų bei vertybinių nuostatų primetimui. Ligoniai susijaudina, paminėjus tokius reiškinius, kaip zoofilija, nekrofilija,homoseksualizmas, etc., pradeda karštai ginčytis, gindami menamas iškrypėlių teises ir pan..

Ligos eigai būdinga ryškiai išreikšta ksenofilja (įskaitant ir ksenobiotinę hipertoleranciją), pirmenybės teikimas svetimų, o ne savų interesų tenkinimui bei liguista meilė nebaltųjų rasių, neeuropietiškų tautybių ir netradicinės orientacijos atstovams.


Tolerastijos gydymas ir profilaktika

Netekėjusios merginos ir bevaikės moterys sudaro didžiausią tolerastijos rizikos grupę

Tolerastija – viena iš kognityvinės kilmės neurozių, sunkesniais atvejais perauganti į psichozę. Stacionaro sąlygomis gydymas triftazinu, haloperidoliu kombinacijoje su elektrokonvulsine terapija. Priepuolių profilaktikai bei švelnių atvejų gydymui - sanatorinis režimas.

Sanatorijos parinkimas

Specialistai rekomenduoja ligonius keliems mėnesiams apgyvendinti sanatorinėse vietovėse, kur pati aplinka teigiamai veikia kenčiančius nuo tolerastijos ir sudaro sąlygas jų išgijimui.

Tokios vietovės aptinkamos dideliuose ES ir JAV miestuose. Ypač patartini juodaodžių ir lotynosų getai JAV didmiesčiuose bei musulmonais ir afrikiečiais apgyvendinti Paryžiaus priemiesčiai.

Nesant galimybės išsiųsti ligonių į užsienį, patartina sanatorinė vieta jų apgyvendinimui Lietuvoje yra Kirtimų čigonų taboras Vilniaus mieste.


Rekomenduojamos sanatorinio tolerastijos gydymo trukmės priklausomai nuo pasirinktos sanatorijos:

  • JAV miestų juodieji rajonai – 4-5 mėn.
  • Paryžiaus ir kitų ES miestų specifiniai rajonai – 6-7 mėn.
  • Kirtimų taboras – iki metų.

Profilaktika

Nesant tolerastijos apraiškų, rizikos grupėms taikytina edukologinė profilaktika, švietimas - reguliarus (ne rečiau, kaip kartą per savaitę) tinklalapio Patriotai.lt [1] ir Zeppelinus [2] blogo skaitymas. Šios priemonės netaikytinos tolerastija jau apsirgusiems pacientams, nes gali sukelti ūmų būklės pablogėjimą, psichozės apraiškas.

Tolerastija Lietuvoje

Deja, puritoniška ir nepakanti Lietuvos visuomenė dažnai būna nepakanti tolerastijos idėjoms, ir dėl to tolerastai tai šen tai ten būna supizdinami vos tik jie bando skleisti savo švietėjiškas idėjas arba tiesiog šiaip sau. Vieno tokio įvykio liudininku netikėtai taip tapo tūlasis Zeppelinusas. Jojo spėtoje nutraukti nuotraukoje gi matosi supizdintas ir visaip kitaip nukautuotas tolerastas-antifašistas. Manoma, tai padarė Bugailiškis Prūdas arba koks nors kitas niekingas patriotas. Policija, vykdydama viešajį interesą, deda visas pastangas.

Tolerastija Lietuvoje vis dar nėra labai populiari, tačiau plinta po miestus ir kaimus bei zonas it koks Sosnovskio barštis dėl labai suintensyvėjusios savaiminės, indukuotosios ir menamosios gaidžiadaros. Žymiausio šio meto tolerastai yra susibūrę į tolerastijos elitą.

Pipedija duoda atkirtį

Pipedija vienareikšmiai pasisako - briedas visiškas, taip kad Pipedijos prerogatyva! Taip kad ir Pipedija tuo pačiu - užum tolerastiją ir be išlygų! Muškit mus, kankinkit, visvien paslapties neišduosim, prakeikti fašistai!