Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kuba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kuba - taigi ta laisvės sala, kur iki šiol vis dar komunizmas, viena iš šūdų valstybių, nes žmonės ten vis badauja, gerai gyvena tik užsieniečiai, dar pakenčiamai - tie, kas sostinėje, o visi kiti - skursta nuo visuotinės gerovės. Viso tenai gyvena apie 11 milijonų žmonių, tačiau jei galėtų pabėgti - tai matyt kokie 10 milijonų pabėgtų, vos tik gavę progą.

Vienok Lotynų Amerika, kur yra toji Kuba, visvien yra kažkuo linksma ir džiaugsminga, o ir spalvinga, juoba, kad kadaise, iki komunistų ten buvo duagybė verslo ir pramogų. Tai ir dabar štai Kuba bando iš to kažkaip pragyventi, kviesdamasi turtingus europiečius iš įvairių šalių.

Garsi Kuba savo cigarais, kurie smirda labiau už bet kokius kitus, bei dar romu, ypač tokiu Havana Club. Gi dar garsi tuo, kad tenai yra Gvantanamas, kurį kažkaip išsinuomavę JAV pasakė, kad nuomos nenutrauks ir viskas.

Anksčiau dar buvo Kuba garsi tuo, kad tenai gyveno Fidelis Kastras, bet anas padvėsė, tai jau dabar šituo Kuba pasididžiuoti nebegali.

Nors pasaulyje Kuba labiausiai žinoma savo kubietiškais cigarais, cukrumi ir romu, realiai didžiausios Kubos pajamos yra iš to, kad valstybė leidžia laikinai išvažiuoti į užsienį gydytojams. Žinoma, tiktai su sąlyga, kad jų šeimos liks pačioje Kuboje, kad norom nenorom tiems gydytojams tektų sugrįžti. Taigi, šie siunčia namo savo uždirbtus pinigus, o Kubos valdžia iš to gyvena. Būtent tai šiuo metu yra didžiausias Kubos pajamų šaltinis.

Šitaip užsienyje dirba maždaug 50 tūkstančių Kubos daktarų, siunčiančių pinigus valstybei, ir štai taip per metus Kuba uždirba maždaug 11 milijardų dolerių. Jei taip rimtai pažiūrėsim - tai šitai yra ne kas kita, o kvalifikuotų vergų nuoma.