Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Cigarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Cigarai pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Cigarai turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png
Čia akivaizdžiai matome, kad cigarai sveikatai nekenkia, nes ši 30 metų moteris vis dar nemirė. Be to, matome, kad cigarai yra akivaizdūs faliniai simboliai, kurie labiau turėtų tikti moterims, o ne vyrams į burną kišti.
Aišku, šiais moderniais laikais cigarai irgi modernėja, taip kad ir pasiūla randasi vis įvairesnė, pagal įvairiausius skonius.

Cigarai - tai susuktos tokios suktinės, tik ištisai iš tabako lapų. Tai turi labai daug nikotino, labai daug dervų, ilgai rūksta, labai smirdi, ir yra kenksmingiausias įmanomas tabako produktas, kokį tiktai galima įsivaizduoti. Nes vienas geras cigaras - tai maždaug tas pats, kas 5 pakeliai cigarečių, o gal netgi ir daugiau.

Visi žino, kad geriausi cigarai yra kubietiški, tačiau Kuba yra šalis su pigia darbo jėga, bet brangiausiais produktais. Gal dėl to ir brangi, kad tuos cigarus gamina daugybę metų ir žino, kad pigiai jų pardavinėti nereikia, nes ir brangiai visi nupirks.

Ne visiems žinomas paradoksas apie cigarus yra toks: paprastai žmonės mėgsta kuo skaniausiai kvepiančius dalykus, bet su cigarais viskas yra atvirkščiai - labiausiai smirdantys yra vertinami brangiausiai, todėl daugiausiai ir kainuoja. Gi geriausiai smirdantis kubietiškas cigaras gali kainuoti ne vieną dešimtį eurų, o gal netgi ir brangiau, o savo smarve gali netgi permušti sūrstriomingą.

Būdinga, kad rinktiniai cigarai smirda geru įvairiarūšių šūdų mišiniu, myžalais, lavonu, supuvusiomis kojinėmis, bomžu, degėsiais, šlapiu šuniu, bezdalais, ir puvenomis vienu ir tuo pačiu metu. Pavienis tokio cigaro rūkytojas gali išguiti žmones netgi ne iš pavienio lauko kaboko, bet netgi ir iš kelių, esančių toliau pavėjui.

Istoriškai gi cigarai garsėja tuo, kad juos mėgsta aukšto rango politikai. Kaip štai pvz., Čerčilis vis rūkydavo cigarus, ir tiek smarkiai rūkydavo, kad netgi atskiras cigarų formatas dabar čerčiliais vadinamas. O štai toksai Bilas Klintonas, nepasitenkindamas natūraliais cigarų aromatais, cigarą kišo ten, pas savo sekretorę Moniką Levinskę. Tai tiesa, paskui dėl to buvo visokių skandalų, tačiau šitai jau kita tema...