Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Suktinės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Suktinės pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Suktinės turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Suktinės - tai tokios cigaretės, bet jau tos, kurias visokie rūkaliai patys susisuka iš visokio sukamojo tabako, nes šis esąs kuo tai būk tai geresnis, nei cigaretinis. Tai gal ir išties jie teisūs, nes toksai tabakas nedvokia, o kaip tik kvepia tabaku ir dar kažkuo, ko ten pridėta. Taip kad matyt čia įrodymas, kad cigarečių gamintojai į cigaretes deda šūdą, todėl tos taip ir smirda.

Taigi, suktinių mėgėjai šitaip vengia cigarečių, bet visvien rūko, bet paskui ima ir paaiškėja, kad į tas suktines jie patyliukais dar prisideda žolės ir taip viešose vietose ima vartoti kokius tai narkotikus, o tai jau reiškia - kriminalas!

Mes čia nei neabejojame, kad greitu laiku už suktinių rūkymą bus baudžiama taip pat griežtai, kaip ir už heroino platinimą, nes kova su vėjo malūnais - tai populiariausias Lietuvos politikų užsiėmimas. Taigi, čia jau laukiame naujų įstatymų sugriežtinimų, suktinių kriminalizavimo bei baudžiamosios atsakomybės už jų sukimą, rūkymą bei turėjimą!