Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rūkalai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Rūkalai pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Rūkalai turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Rūkalai - tai panašiai kaip ir smilkalai, tiktai skirti kvėpavimui. Paprastai būna kokių nors cigarečių, suktinių, cigarų ir pypkių pavidalu, o taip pat įvairiais pavidalais, kurie į visus minėtus gaminius būna sukišami - taip kad dažniausiai šitai tėra tiesiog koks nors tabakas.

Prieš rūkalus kovoja visokie sveikos gyvensenos šalininkai, tiktai keistas klausimas kartais kyla: o jiems tai iš to kokia nauda, jei jie patys nerūko? Ar čia pavydas šikną graužia, ar kažkokia religinė idėja apsėdusi, o gal tiesiog paprasčiau - farmacijos kompanijos finansuoja nikotino pleistrų, kažkokių tablečių ir kitų priemonių nuo rūkymo pardavimus?

Kiekvienas ekonomistas užtai žino kitą dalyką: tabako kontrabanda yra pelningas užsiėmimas, skatinantis šešėlinę ekonomiką ir nuslepiantis didžiulius mokesčius. Sako, bent trečdalis cigarečių Lietuvoje yra iš kontrabandinių šaltinių, taip kad milijonai nuslėptų mokesčių drasko dabar nelegalių vertelgų kišenes ir verčia leisti pinigus investicijoms į NT, alkoholį, narkotikus bei prostitutes.

Pipedija griežtai ir kategoriškai neigia konotacijas su visokiais nelegalais ir šiuo pareiškimu tvirtina, kad nusišnekėjimai yra ne iš piktos valios, o dėl paprasto nepilno proto.