Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pavydas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pavydas - puikus jausmas, nes verčia judėti į priekį. Pavyzdžiui, kai pavydi, kad tavo žmona ar vyras vaikšto į kairę ar į dešinę, tai keli skandalus, gal ir į fizinį smurtą pereini, o taip žmogų priverti pasitempti, rūpintis kažkuo labiau. Tai žmogus pasitempia, pasidaro geresnis, laimingesnis.

Dar labai gerai, kai iš pavydo žmonės ką nors pavagia, nes vogti yra gerai - tą visi žino, kad dėl to ekonomika auga, pinigai prasisuka. Kuo daugiau vagia žmonės, tuo daugiau turi, nes kuo daugiau prisivogsi - tuo daugiau ir turėsi. Todėl vogti irgi yra gerai. Taip kad pavydas čia irgi yra gerai.

Dar labai gerai, kai iš pavydo kyla koks nors karas, nes vieni pavydi kitiems tiek, kad vieni kitus užpuola. Kaip žinia, karas yra progreso variklis, per jį daromi išradimai ir taip pat auga ekonomika.

Kai iš pavydo kas nors ką nors nužudo, tai irgi neblogai, ens taip kovojama su žmonijos populiacijos augimu. Kai žmonių sumažėja, tai irgi yra gerai. Ne veltui juk kapitalistai išrado visokius chemtreilus žmonėms tručyti. Juk irgi tai gerai, nes kai mažiau žmonių, tai visi laimingesni, turi daugiau žemės, daugiau pinigų, daugiau turtų.

Pavydas yra puikus jausmas. Pavydėkit vieni kitiems ir patys sau, nes tai sveika!