Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kairė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kairė - tai priešingai, negu dešinė, nes čionai - vieni kairieji. Kažkodėl keista, kad žemėlapyje kairėje yra Vakarai, o dešinėje yra Rytai, nors visad žinojjom, kad kairuoliškos idėjos priklauso Rytams, o dešinuoliškos - Vakarams. Jau kur visai kairė - tai ten būna leftizmas, o jų pasekėjai dar būna vadinami tiesiog lefta.

Kaip tai gaunasi keistai, kad Lietuvoje kairiaisiais laikomi socdemai, nors gi aiškiai atstovauja kokį tai kapitalą ir savus oligarchus. O gi kiti populistai, kaip kad Darbo partija, sako, kad jie išvis ne kairieji, o kažkokie tai centristai, o patsai Uspaskichas kartą gyrėsi, kad jis esąs liberalas.

Taip čia ir pripažinkim, kad išties kairės Lietuvoje nėra, nes ta kairė, kuri yra - tai arba kažkokie iš Letvių gatvės apmokami chuliganai, arba verksmingos filosofės, piktos ant viso pasaulio.

Kartais kairė būna asocijuojama su kairiarankiais, bet kiek rodo moksliniai tyrimai, dešiniarankiai čia pasitaiko tiek pat dažnai, tad nors ir norėtume čia atrasti kažkokių tai sąsajų, jų atrasti mums nesigauna. Vienok tada jau ir nežinome, ar gali būti kokia nors biologinė šito reikalo prasmė.