Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Latvių gatvė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Anaiptol darytoje nuotraukoje matom didžiulį trijų aukštų Rusijos ambasados pastatą, kuris savo patalpų apimtimi vargiai tenusileidžia visai Lietuvos prezidentūrai. O gal ir lenkia net. Atkreipkit dėmesį į didžiulę tvorą, kuri prilygsta vieno aukšto namui (~4m aukštumo).
Rusijos ambasada 2022 metais, balandžio 6 dieną. Kažkas nudažė vandenį raudonai, vardan protesto prieš Rusijos surengtas civilių žudynes Ukrainoje, Bučioje.

Latvių gatvė - kodinis pavadinimas, išties reiškiantis Rusijos ambasadą. Nesigilinant į visokias politines peripetijas, mums šis objektas įdomus, kaip vienas iš visos Lietuvos politinio šikimo į komentarus taškų, o ir šiaip politikos centras. Tai išties paprastai kalbama būna ne šiaip apie latvių gatvę, o turimas omeny konkretus adresas - Latvių g. 53/54, kur yra tasai šnipinėjimo centras.

Vadovauja gi viskam nuo 2013 metų toksai Aleksandras Udalcovas, kuris pakeitė kažkokį anksčiau buvusį veikėją, katras taip baisiai ant Lietuvos varydavo, kad netgi Rusija galų gale buvo priversta jį atšaukt. Tai iki tol buvęs Vladimiras Čchikvadzė iškeliavo į Rusiją, bet paskui paaiškėjo, kad ir tasai Udalcovas ne geresnis, o gal net ir baisesnis. Visgi bjauriausiu tai buvo anoskai Borisas Cepovas, kuris Lietuvą išvis atvirai plūsdavo, viešai aiškindamas, kad tai ne valstybė. O dar anksčiau buvo toksai Jurijus ZubakovasSVR, o dar anksčiau kažkoks Konstantinas Mozelis, o visai jau senais laikais - Nikolajus Obertyševas.

Dar Latvių gatvė vis stato savo filialą kitoje vietoje, nes į vieną pastatą jau seniai neįsitenka. Tai tas filialas yra daugiaaukštis kažkur palei Juozapavičiaus gatvę Vilniuje ir vadinasi Maskvos namai. Tik kad tas Remigijus Šimašius pagalius į ratus kaišioja ir štai jau eilė metų kaip užvėlintas tų namų atidarymas, ir vis nesigauna ir nesigauna.


Istorinės žinios apie Latvių gatvę

Istoriškai Latvių gatvė tapo daugeliui žinomu kodiniu vardu dar labai nuo seno: jau Carinės okupacijos laikais kažkur Latvių gatvės gale buvo Vilniaus generalgubernatoriaus rezidencija - Žvėryne gi tuo metu buvo miškas, tai vasarą caro vietininkas ten poilsiaudavo.

Sovietmečiu - Brežnevo, o gal ir ankstestesniu metu (Chruščiovui ir Stalinui valdant) ten buvo pagarsėję "svečių namai", kur apsistodavo visokie SSRS vadovai, kai vietinius LTSR komunistus tikrindavo. Kažkada seniai, kai Gorbačiovas atlėkęs Lietuvon buvo, kad išsiaiškinti su vietiniais "nacionalistais", tai irgi Latvių gatvėje gyveno. Tai tais laikais pasakymas "Latvių gatvė" reiškė tą patį, ką ir "Maskvos ranka".

O vėliau Lietuva atgavo nepriklausomybę, tai toje pačioje Latvių gatvėje Rusija įkūrė savo ambasadą - dideliame buvusios aukštesniosios žemės ūkio mokyklos pastate. Tai visokie saugumiečiai vertina, kad ten dabar vienas iš Rusijos žvalgybos centrų, nes dirba ten virš šimto žmonių, kai paprastai ambasadai ir dešimties užtektų. Šitaip gaunasi, kad ir dabar "Latvių gatvė" reiškia tą patį, ką ir "Maskvos ranka".


Latvių gatvė šika į komentarus

Neturime jokios patikimos informacijos, išskyrus nerišlius gandus, gautus įvairiais keliais iš patikimų ir nepatikimų šaltinių, ale bet tie gi gandai mums sako, kad Latvių gatvėj sėdi bent keli žmonės, dedikuoti specialiai šikimui į komentarus įvairiuose internetuose. Kai kuriuose portaluose paskelbiamuose politiniuose straipsniuose tiesiog plūsteli komentarai, turintys specifinius tikslus. Kai kurie hakeriai netgi sako, kad garsusis trolis Patriotas, pasirodo, besąs irgi iš Latvių gatvės. Aną, pasirodo, pagal IP adresą kažkas identifikavo, kaip ir kitus.

Bandėme sužinoti apie tai, kiek daug per dieną komentarų privaro į Delfį, ale betgi šieji išsyk kažką apie mus įtarė ir pasakė, kad nieko nekomentuos ir jokių skaičių nepasakys, bet kad "tikrai ne visi komentarai eina iš Latvių gatvės" (čia citata maždaug tokia), nes tų komentarų dešimtys tūkstančių per dieną. Tai mes pilnai suprantame, nes irgi nesakytume greičiausiai, nes maža, kokią čia valstybės paslaptį gali išduot.

Modernesnės technologijos

Jei kažkada į komentarus šikdavo išimtinai žmonės, paskutiniu metu didele dalimi tai daro automatiniai botai, tad galim pastebėti ir tokių įdomybių, kai koks nors kliedesiškas komentaras randasi prie straipsnio, nieko bendro neturinčio su komentaru. Vat kaip pvz., toks komentaras 15min.lt, prie straipsnio apie Pipediją:

Straipsnis apie propagandistus apie vargse Gruzija, kokia ji nuskriausta ir pan...NETIKEKITE !!! Gruzija, o kupante ir genocido iniciatore! JAV pasiuntinys prezidentas, toks pats kaipo buvo Lietuvoje Adamkus, - tragedija Lietuvai paskutinius 10 metu. As nebijau tiesos, nes jos neimanoma paneigti!


Šikimo į komentarus kryptys

Populiaresnės, tiesiog tradicinės temos - apie tai, kad Landsbergis Cenzūruota, žydai Cenzūruota, Saakašvilis Cenzūruota, Bušas Cenzūruota ir pan.. Paradoksalu, bet maskuotės tikslais šie patys Latvių gatvės komentatoriai varo ir apie tai, kad rusai Cenzūruota ir t.t..

Pipedijai žinomi Latvių gatvės gyventojai:

Jurijus Subotinas

Valdas Bielskis

Tikras Lietuvis

Relayer98

Patriotas

Jei žinot dar, papildykite draugai proletarai!