Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Michailas Gorbačiovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Gorbačiovas)
Jump to navigation Jump to search
Čia štai visame grožyje tipinė nuotrauka, kur dėmės nuo kaktos nuretušuotos, lyg jų nebūtų, nes kaip tai visi skaitė, kad tai negražu, tai čia iš tų dėmių nebuvimo galime pažinti, kad čia ne Gorbačiovas, nes tikras Gorbačiovas su dėmėmis ant galvos

Michailas Gorbačiovas - paskutinis gensekas, vienų garbinamas, kad nuo jo prasidėjo Perestroika ir Glasnost, o kitų keikiamas, kad pabaigė kaip eilinis įprastas komunistas ir KPSS vadeiva - žmonių žudynėmis įvairiausiose SSRS okupuotose šalyse, įskaitant ir žudynes Vilniuje, kai per Sausio 13 tankais žmones traiškė ir išcentruotomis kulkomis šaudė į minią. Tai gal ir nenuostabu, jei prisiminsime, kad savo karjerą iki pat centro komiteto Gorbačiovas darė ne kur kitur, o KGB, kur tuo metu vadovavo Andropovas ir iš kur paskui į valdžią prasimušė Putinas.

Taip jau ir nutiko, kai Gorbačiovas aiškiai pareiškė, kad Lietuva laisvės neturės ir buso Sovietų Sąjungos provincija ir viskas, o tai atsitiko, kai Landsbergis nusiuntė raštą apie nepriklausomybę, tai per kokį tai SSRS deputatų suvažiavimą Gorbačiovas labai rėkė ir seilėmis taškėsi nuo tribūnos taip, kad daugelis galvojo, jog jį ištiko kokia tai epilepsija ar šiaip kažkoks šizofrenijos priepolis, bet taip galvojo tik tie, kas tokių ligų nematė, nes išties tai tebuvo paprastas partinio šulo įsiūtis.

O čia jau tikras Gorbačiovas, su dėmėmis ant kaktos, katros kaip sakė Vanga - tai žymė, kad anas yra susitepęs ir jos nenusiplaus iki gyvenimo galo, bet jo toksai likimas, kad sugriauti blogio imperiją ir likti dar ir kaltu už savo nusikaltimus, kuriuos neigė, neigia ir matyt neigs taip pat, kaip kadaise neigė, kad Lietuva bus nepriklausoma

Tai taip ir gaunasi, o Michailas Golovatovas, katras kažkokiems smogikams per Sausio 13 vadovavo, užtikrintai pareiškė, kad be Gorbačiovo žinios niekas to negalėjo daryti, taip kad gensekas ne tik kad žinojo, bet ir davė įsakymą, todėl yra ne tik atsakingas ir kaltas, bet ir turi būti teisiamas. Taip štai ir pamatome, kad žiurkės, kai uodegą teisingumas prispaudžia, staigiai ima įdavinėti vienos kitas.

Vienok arešto koks nors orderis Gorbačiovui suimti nėra išduotas, nes tiesioginių įkalčių kaip ir nėra, bet prokuratūra kaip tai pasyviai kaip ir apklausti jį nori, kaip kokį tai liudininką, bet kaip tai neapklausia, tai ir neapklausia, nes kažkokių priežasčių yra, tai todėl Gorbačiovas ir neliudija. O kai neliudija, tai ir niekas nieko neišsiaiškina.

Tai dar iki Gorbačiovo buvo toksai Brežnevas, o dar tarpe, kaip laikini užkimšalai - Černenka ir Andropovas. O jau paskui kažkaip Gorbačiovą išstūmė Jelcinas, tai tas sugudravo ir paskelbė, kad Rusija yra nepriklausoma nuo SSRS, tai taip visa SSRS tik triokšt ir subyrėjo per vieną dieną galutinai.