Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hakeriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Hakeris darbuojasi pasaulio labui

Hakeriai, pagal kalbajobus - programišiai (WAT) - tai tokie internetų veikėjai, panašus į trolį, bet matomai kitokie, nes ne šiaip flūdina, o nulaužinėja visokius dibilų kurtus ar šiaip sau nepatinkančius WEB'us, kartais netgi dėl neturėjimo ką veikti. Paprastai būna kokie kompiuterastai.

Žinomiausia hakerių grupuotė - Anonymous, kurie su DDoS net patį PayPal buvo nuhackinę, kai anas uždarė Wikileaks sąskaitas. Bet visgi gerai, kad Pipediją dabar tik spameriai puola, nes hakeriai jau būtų seniai nuhackinę šitą seną medijavikį.

Dargi yra tokia GNAA, bet jau apie ją geriau nieko nerašyt.

Norėdami neįkliūti, imbicilai dažnai naudoja visokius Proxy, bet visgi iš jų jokios naudos, tsakant... Darant kažką nelegalaus reik naudot bent jau paid VPN+Tor, antraip teks mėgautis nemenkomis baudomis ir kompo konfiskavimu, nors tai gal ir į naudą...

Labiausiai paplitę hack'inimo būdai

DDoS

DDoS (distributed denial-of-service attack) - WEB'as nulaužiamas siuntinėjant daugybę užklausų iš didelių botnetų, lyg būtų melejonus kartų spaudinėjama refresh. Anonymous mėgstamiausia technika. Teoriškai taip ir patį Google būtų galima nulaužt. Naudojama programa LOIC, pajungianti kompus į savanorišką botnetą. Aišku, norint ką nors pasiekti, reikia nemažo skaičiaus kompų.
Dibilų dažnai painiojama su BWRaep.

Brute Forcing

Kažkokia neaiški programa automatiškai generuoja ir spėlioja visus galimus password'us. Pasenęs būdas, retai kada suveikia ir ilgai trunka... Populiariausia programa yra Brutus aet2, bet tas šūdas jau seniai paseno ir jau niekur nebetinka.

Exploitai

Dažniausiai naudojama taktika. Gan galingas daiktas, kuriame naudojamasi visokiomis tinklapio saugumo skylėmis, tad Pipedija jums nieko nesakys, kad nepakliūtų į viską stebinčios teisėsaugos rankas... Akivaizdu, kad Pipedijoje tų skylių apstu, mat juk ji pati yra grynų gryniausia internetų šiknaskylė.


Dargi daug būdų yra, bet kokia prasmė čia rašyt, dar koks imbicilas ims ir išbandys, o po to kils problemų, mat vis tiek durnesnių įstatymų, negu dabar yra, nepavyks rast...

Dar žr.

Spamas
Flood
Troliai
Dammit