Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Svogūnai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dar yra toksai kažkoksai The Onion Router - tai čia dėl slaptumo viskas

Svogūnas - tokia daržovė, kur ašaras išspaudžia. Atrodytų, kas gi čia tokio - išties tai vanduo su cukrumi pagal sudėtį, bet kažkokios tai medžiagos suveikia kaip ašarinės dujos, ir dar taip, kad maža nepasirodo, o cukrus visai nepasijunta.

Svogūnai - (lot. Allium cepa, angl. onion, vok. Zwiebel, rus. лук) – amarilinių (Amaryllidaceae) šeimos augalas. Anksčiau buvo priskiriamas lelijinių šeimai. Vienok lelijų tai mums svogūnai neprimena.

Kitą vertus, svogūnai kainuoja pigiai, tai todėl dažna daržovė, parduotuvėje visada galima nusipirkti ir į maistą prisidėti. Tai visai neblogas racioną pagerinantis priedas.


Svogūnai ir maistas

Svogūnai labai tinka įdėti į šašlykų marinatą ir kažkaip anaip, nes tada kažkodėl šašlykai gaunasi skanesni. Sako, kad visa tai - dėl kažkokių tai ten medžiagų, fermentų ir panašiai, kurie mėsos baltymus skaido.

Svogūnai dedami būna į kugelį, tik kai apkepti, o taip pat gerai eina su silke, o dar tinka ir į salotas. Vienok kai kurie svogūnus valgo ir grynus svogūnus, kaip kokias kriaušes ar obuolius, tik kad nusilupę. Tai tada žmogus matyt jaučia kokį tai pasitenkinimą iš šitokio sadizmo, nukreipto prieš save, o gal kaip tik iš tokio mazochizmo, sunku net pasakyti.

O dar svogūnai pasižymi tuo, kad smirdi. Tai šiuo atžvilgiu su svogūnais konkuruoti gali nebent česnakai.

Štai kaip atrodo svogūnai.

Kitų rūšių svogūnai

Yra dar toksai The Onion (angl. "svogūnas") - didžiausias naujienų portalas, kur vien fake news, bet tyčia ant bajerio daromos, prifantazuojant visokių kliedesių ir juos pateikiant kaip atseit realybę. Tai didžiausias bajeris būna, kai realios naujienos iš realo būna tokios, kad netgi tą The Onion puslapį pralenkia. Antras pagal smagumą bajeris būna tada, kai ant to The Onion kas nors pasimauna ir ima platinti kaip realybę, o tai būna tikrai gana neretai.

O dar yra toksai apsauginis kažkoksai tinklas, anoniminis VPN, kuris vadinasi TOR. Tai jo pavadinimą išvertus, irgi reiškia, kad "The Onion Router" - atseit routeris, padarytas iš svogūnų ar tai svogūnams. Tai irgi su svogūnais kažką bendro turi. Šituo tinklu mėgsta naudotis kokie tai hakeriai.


Dar žr.

Yra ir kitų daržovių, kurios sukelia panašius pojūčius: