Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daržovės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Daržovė)
Jump to navigation Jump to search
Daržovės yra pavojingas dalykas, ypačiai, kai pagirios, todėl jų aišku daugelis nemėgsta

Daržovės - tai tos, kurios būna vartojamos su druska, nors kokie nors debilavoti biologai jums ir aiškintų kliedesius apie tai, kad pavyzdžiui pomidorai esą esą uogos arba salotos - tiktais žolė ir panašiai.

Tai čia reikia dar pastebėti, kad priklausomai nuo visokių ten situacijų, tas pats daiktas gali būti ir vaisius, ir daržovė akivaizdžiai. Vat pavyzdžiui, jei mėsą kepate su obuoliais, slyvomis ir bulvėmis - tai visa tai gaunasi daržovės. O jei tuos pačius obuolius šiaip valgote - tai jau vaisiai. Arba jei morkas tarkuotas su cukrumi valgote, na tai kokia gi čia daržovė? Arba pavyzdžiui, žirniai - tai šiaip jau kruopos, bet konservuoti tie patys žirniai - tai jau tikrai daržovė. Nors tataigi geriausia daržovė Pipedijos nuomone yra rabarbaras, kuri ne tik, kad nesvietiškai skani, bet dar ir valgoma kažkaip ten keistai labai ir štai net turi ji savo fanų puslapį feisbuke[1].

Taip kad daržovėse yra daug vitaminų ir kitų medžiagų, o tai jau įrodymas, kad jų nėra Macdonalds valgyklose visokiose, tai čia puikus pasirinkimas žinoma!

Tai čia dar aišku turim pridėti, kad daržovės be mėsos yra visiška beprasmybė.

Pipedijos žinomos daržovės

...Tai aišku, kad kaip visad praleidom krūvas, tai čia papildykit kas nors...