Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Imbicilai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Kadangi visuomenė šiais laikais tolerantiška, imbicilai gali joje laisvai integruotis...
Visai tinkamas pavyzdys...

Imbicilai - taigi asmenys, kenčiantys nuo imbilizmo, katras neabejotinai yra aukščiausia dibilizmo stadija. Neabejotinai, būti jais reikia tikro talento, nes ne kiekvienas sugeba pasiekti tokį durnumo lygį. Palyginus su imbicilais, idiotai, durniai ir netgi neopydarai yra tartum tikra Lietuvos viltis.

Imbicilizmas, deja, skirtingai nuo dibilizmo ir idiotizmo, nėra išgydomas jokiomis priemonėmis...

Imbicilai Pipedijoje

Nuo to laiko, kai buvo įvestas internetas psichiatrinėse, imbicilai kartais užeina į Pipediją ir parodo visą savo imbiciliškumą trindami straipsnius ar šiaip darydami protu sunkiai suvokiamas nesąmones, tuo užsidirbdami smūgį į galvą su banhameriu, to pasekoje ir baną.

Panašūs veikėjai