Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Idijotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Idijotas, o ne idiotas, durniai jūs. Ir idijotizmas, o ne idiotizmas. Nesgi ir durnam gi akivaizdu, kad "io" tariama, kaip minkšta "o", o tai skambesys gi pas "idiotas" būtų kaip pas rusišką žodį "идёт" (eina), taigi, kaip pratęsiant - "А куда идёт? А нахуй идёт!" ("O kur eina? O naxuj eina!").

Taip kad čia mums kalbainiškų kliedesių neaiškinkit, nes pačius aiškintojus idiotais pavadinsim ir palinkėsim, kad jums idiot nachuj būtų!

Ai, tai vatgi visai užmiršom apie ką rašėm. Taigi išties tai idijotai ar idiotai, kaip bepavadinsi, serga viena liga - oligofrenija arba kitaip tariant, silpnaprotyste. Ir idiotizmas išties yra sunkiausia oligofrenijos forma, kur žmogus net žodžių nemoka kalbėt, o protelis kaip kūdikio. Kaip sakant vat. Taip kad palyginimui, imbecilas - tai visai protingas, lyginant su idiotu. O debilas - tai išvis proto bokštas.