Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


DDoS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

DDoS (Distributed Denial of Service) - gi paplitęs kompiuterinis virusas, dažniausiai naudojamas per DOS sistemos Vinosą.

Paprastesnė DDoS versija yra DOS (Denial Of Service) - tokia Microsoft'o operacinė sistema, tiksliau, winosas, labiausiai pamėgtas hackerių. Įslaptintais ir iki šiol neskelbiamais STT paskaičiavimais, daugiau nei pusėję atakų ir įsilaužimų buvo naudota DOS. Niekas negali rišliai ir aiškiai paaiškinti, kuo skiriasi DDoS nuo DoS ar MS-DOS.

Savo esme DDoS yra multiuser/multi-node/multi-network DoS pagal kilmę, tačiau single-node arba single-network pagal paskirtį. Kitaip tariant, daugybinis DoS su vienu tikslu arba taikiniu.

DDoS yra parduodama trimis licencijomis. Dėmesio, BATGA-A ir LANVA jus įspėja: nenaudokite nelegalios DDOS savo kompiuteriuose! Naudokite tiktai legalią, vieną iš šių versijų:

  • Home Edition - pati paprasčiausia, pradedantiesiems hackeriams. Iš įsilaužinėjimo priemonių turi tik integruotą Internet Explorer 5 naršyklę.
  • Professional Edition - sudėtingesnė ir brangesnė. Turi visa, ką ir Home edition, papildomai - labai daug nemokamų hackeriškų programėlių, port scannerį, telnetą, internetą, intranetą, adobe photoshopą ir norton antivirusą.
  • Collectors Edition, skirta tikriems savo meno meistrams. Parduodama puošniose skrynelėse, į kurias neskaitant blizgančių paauksuotų DVD su pačia OS, dar įeina: visrakčiai, plaktukas, laužtuvas, peilis, Bilo Geitso nuotrauka, plyta, atsuktuvas ir pliušinis pingvinas išskrostais viduriais.

Įsilaužimai į DDoS

Į Kupiškio Vaikų namus įsilaužęs hackeris savo laptopo pagalba instaliuoja DOS

Atakos naudojantis DDoS operacine sistema paprastai vadinamos DOSinimu, Dosinimu, Nudosinimu ar Dusinimu. Specialistai jas skirsto į tris fazes.

  1. Pirmoji DOS fazė: hackeris įsilaužia į jūsų namus, Pentagoną ar Lietuvos Respublikos Seimą ir nepastebėtas pritykina prie kompiuterių. Jei kompiuteriai būna išjungti, profesionalūs hackeriai prieš pradėdami darbą juos dažniausiai įjungia.
  2. Antroji DOS fazė: hackeris į kompiuterius suinstaliuoja DOS, kartu ištrindamas ten buvusią operacinę sistema. Tokiu būdu jis sukuria pažeidžiamumą, per kurį gauna prieigą prie visų kompiuteryje esančių bylų šakninėmis teisėmis. Žinia, kad būdami visuomenės atmatos, hackeriai šiuos gražius lietuviškus žodžius dažniausiai pakeičia atitinkamais angliškais barbarizmais vulnerability, access, files ir root privileges.
  3. Trečioji DOS fazė: hackeris dirba savo juodą darbą: vagia informaciją, piratauja, nulaužinėja, kopijuoja, trina, gamina virusus ir taip toliau.

Apsauga nuo DOS

JAV apsaugai nuo DOS ir DDOS atakų naudojamos specialios, saugesnės spynos. Ne darbo metu kompiuterius rekomenduojama laikyti užrakintus seife. Slaptažodis nuo seifo turi būti užrakintas kitame seife. Slaptažodis nuo šio seifo turi būti išsaugotas kompiuterio atmintyje, kad nepasimestų.

Lietuvoje realios apsaugos nuo DOS nėra, tačiau specialioji Seimo komisija svarsto galimybę įsigyti iš Čekijos specialius monitorius, nerodančius juodos spalvos. Kadangi DOS grafinė aplinka yra juoda, per šiuos monitorius ji nebebus rodoma. Tokiu būdu hackerio laukia nemalonus siurprizas!


Šviežesnės naujienos apie DOS ir DDOS

Gi dabar jau Microsoft paskelbė, kad visgi taisys 17 metų senumo saugumo skylę, katra DOS sistemoje buvo ir persidavė per visų rūšių Windows sistemas ir žodžiu, puikus pavyzdys, kaip komerciniai vertelgos rūpinasi vartotojais, kai jau kaip reikiant reikalas prispiria. Tai čia labai smagu, kai aišku sužinai, kad ta saugumo skylė buvo veik amžinai ir aiškiai kažkam žinoma ir naudojama...


Dar žr.