Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LANVA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

LANVA, dar kitaip žinoma, kaip Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija - tokia kontorėlė, kuri kovoja su internautais, ar tiksliau kalbant - prieš juos. Gaudo visus, kas tik keičiasi kažkokiais failais. Ta proga norim pareikšti, kad Pipedijoje nelegalaus turinio nėra arba jis yra įdėtas mums nežinant, o jo įdėjėjus mes vos tik surasim, tai visus duomenis perduosim, ko tik paprašys! Nes neabejotinai autorių teisių gynėjai yra labai gerbiami Pipedijos, todėl mes su jais tikrai bendradarbiausim ir kovosim prieš visus pažeidimus, tik kartais per kvailumą mums tai nesigauna.

Brangus Vytas Simanavičius mus čia aišku kažkaip įtarti galėtų kažkokiais lobizmais, bet tai mes čia aišku taip, jau tikrai, kad mums visokie linuksai pinigus moka, ne kitaip!

LANVA veiklos esmė

Veiklos esmė - labai paprasta: LANVA gyvena iš to, kad kelia ieškinius kam papuola, o tada iš išieškotų sumų ir gyvena. Labai naudingas biznis. Iškėlei bylą kažkam, išsiieškojai pinigus už kažką - vat ir prašom, yra pinigų.


Užraukti internetai

Tarp LANVOS užrauktų internetų - B4net, Splius, Alfanet, Worldnova, RapidShare, MegaUpload, Meganet ir daugybė kitokių visokių. Už ką tiksliai tuos internetus užraukė, tai nelabai ir suprantam. Gal už kokį nors piratavimą, nes kaip žinia - kur tik internetai, tai visur vieni piratai, o kadangi dauguma Lietuvos naudojasi internetais, tai reiškia, kad dauguma Lietuvos yra piratai. Sunku kovoti su dauguma.


Būsimi užraukimai

Labai jau smarkiai LANVA grąsina, kad užrauks ir Linkomaniją, o iš jos įkūrėjų išreikalaus melejonus.

O tai dabar gi jau skelbiasi, kad nubaus tūkstantinėmis baudomis šimtus internautų, kurie per torentus Windozę parsisiuntinėjo...

LANVA internetuose

LANVA turi kažkokį puslapėlį - lanva.lt , kur tėra užrašas "LANVA" ir daugiau - ničnieko. Užtat dabar LANVA užsiregistravo Tvyteryje ir seka visus jo vartotojus, galvodama, esą tie nelegaliai platina nelegalius failus.

Ai, beje... Tą lanva.lt puslapėlį šiaip jau pirma buvo nusipirkęs kažkoks veikėjas iš Linkomanijos, kuris ten kažkokių keiksmų apie LANVĄ buvo prirašęs. Bet paskui, matyt, perleido, gal ir už pinigus. O gal ir neperleido, gal ir iki šiol jam priklauso... O šiaip tai gėdinga, kai kelis metus veikia tokie internetiniai piratų gaudytojai, o patys savo puslapio nesugeba nusipirkt. Tai kaip gi jais po viso to tikėt?

Įtariami Pipedijos nusikaltimai

Nors niekas kaltinimų ir nepareiškė, visgi įtariame, kad Pipediją kažkas įtaria nelegalių OS ir kitų Nelegalių programų platinimu, konkrečiau kalbant šių, kurios yra naudojamos:

O taip pat - ir visokių Gimpų, Linuksų beigi kitų nelegaliai sukurtų ir nelegaliai platinamų programų vartojimu beigi naudojimu, kurių dėka čia visokių paveiksliukų prikuriame. Košmaras.


LANVA nebaudžaiamai siautėja

Neseniai LANVA užsimanė ir nubaudė 1000 lt bauda kažkokį studentą iš Kauno. Tai čia, sakyčiau apgailėtinai gėdinga veikla.


Citatos

Lanva prigauti ip adresai.jpg

V.Simanavičius pokalbio metu minėjo, jog šiose bylose LANVA neturės įrodyti, jog būtent tas vartotojas atsisiuntė failą. Atvirkščiai – vartotojas turės įrodyti, jog jo tinklu byla nekeliavo. Tačiau LANVA pirmininkui neatrodo, jog tai sudaro galimybę vartotojus bausti nebūtais dalykais.

V.Simanavičiaus teigimu, ateityje nebeprireiks policijos įsikišimo, esą ieškiniai bus keliami be bylų. (Kai kas mano, kad pastarąjį pareiškimą Simanavičius padarė gerokai apsipūtęs ir todėl nesiskaito. Bet pipedija nesiima vertinti, tik pateikia neiškraipytas citatas).