Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalbajobai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kalbajobai - pati baisioji kalbainių rūšis, kur jau netgi net ne kokie šiaip kalbonaciai, o suvisam nupušę ir klaikūs lietuvių kalbos žudytojai, draudžiantys visokius žodžius, kurie tiktai tinkami, kišantys vietoje jų kažkokias sakinio ilgumo nesąmones, kur su prasme jau nieko bendra neturi, o tik nesąmoningai išdarkyta - šitai ir užsivadina kaip kalbajobystė.

Patį šitą žodį sugalvojo toksai Algis Greitai, katrą paskui labai keikė įvairūs kalbajobai, kad negražu šitaip juos vadinti, kadangi žodis nelietuviškas, o reikia lietuviškai vadinti - "kalbakrušiai", nes krušti yra lietuviška ir padoru, o dėl krušimo kalba gražėja ir taisosi, darosi švelnesnė, lankstesnė ir taisyklingesnė.

Tai po panašių šnekų paskui Algis Greitai sufilmavo kažkokius filmus, kur buvo slapta demonstruojama, kaip kalbajobai išties yra kažkokie narkomanai, kurie uosto rusiškus klijus Moment, o tada apsinarkašinę pasakoja kažkokius kliedesius.

Vienok kiekvienas kalbajobas yra tipiškas kalbainis, tiktai sunkioje stadijoje. Tuo tarpu kalbininkai tarp kalbajobų pasitaiko vis rečiau, nes nenori blogų asociacijų.