Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kalba - tai žodžių kratinys. Kai kurie kalbainiai tame kratinyje įžvelgia gilų dvasingumą ir tada pradeda kliedėt ir skelbiasi to dvasingumo tikraisiais ir vieninteliais tiesų apšviestaisiais skelbėjais, kurie visiems pasakysią, kaip išties reikia taisyklingai kalbėti, nes aplinkui niekas kalbėt nemoka ir išvis vieni beraščiai.

Dar visokie semiotikos žinovai pasakoja, kad kalba esą ne tik žodžiai, bet ir kažkokios prasmės beigi reikšmės, o dar žodžiais galį būti ir visokie kitokie ženklai. Tai Pipedija čia į šitas teoretikas nesikabins, bet išsyk vienareikšmiškai pasakys, kad vidinę semiotiką mes žinom, taip kad mozgų čia jūs mums tomis savo teorijomis nepapudrinsit.


Įvairios kalbos teorijos ir semiotikos

Vienok visokie kompiuterastai paskutiniu metu priviso, kurie aiškina kalbainiams, kad tie apsiramintų, nes visvien netgi gramatikos neturi. Į ką kalbainiai baisiai putodamiesi atsako, kad Lietuvių kalbos gramatika yra, o ją kadaise dar Jablonskis ir Basanavičius parašė. O tada kompiuterastai kalbainiams paprašo pasakyt, kur veiksnys, o kur tarinys sakinyje "gvorklus braklas grundina troplas".

Tai į šitai kalbainiai paprastai pavaizduoja nesupratę klausimo, o kai galų gale supranta, kad neišsisuks ir jokių tam tinkamų taisyklių nepateiks, ima įsiutę burnoti, kad šita kompiuterinė logika nepriimtina ir reikia vadovautis kalbos pajautimu bei daugelio ankstesnių kalbainių darbais, o kompiuterastas neturįs kompetencijų.

Normalūs tuo tarpu žmonės žino, kad visos tos kalbos apie kalbas tėra niekai ir ne daugiau, nei pridūrkų sąpalionės, ir visai nesvarbu, kurie čia durniai yra kurioje pusėje. Nes kalba yra tam, kad susitart dėl pinigų, sekso ir valgyt nusipirkt. O daugiau tai niekam ji nelabai tereikalinga. Taip kad čia reikia suprasti.