Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Reikšmė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Reikšmės)
Jump to navigation Jump to search

Reikšmė - tai kažkoksai ten dalykas, kurį kažkas labai konkrečiai reiškia. Pikti visokie semiotikos propagandistai dažnai aiškina, kad kalbainiai neišmano kalbos, nes nesupranta, kur skirtumas tarp reikšmės ir prasmės, dėl to nuolat kalba nesąmones. Pagal šituos semiotikus šitai besąs įrodymas, kad kalbainiai neturi smegenų.

Pipedija griežtai atsiriboja nuo smegenų turėjimo, nes tai yra nesuderinama su Pipedija sąvoka. Vienok Pipedija skiria reikšmę ir prasmę, nes čia jau skirtumas nedidelis: prasmė - tai kažkokia apibendrinta abstraktybė, kurią kažkoksai žodis gali reikšti, o gali ir nereikšti.

Vat pavyzdžiui, žodis šikna gali reikšti visokiausias šiknas, įskaitant ir arklio šikną, žmogaus šikną ir netgi kažkokią abstrakčią šikną, į kurią kas nors ką nors pasiuntė. O reikšmė tai jau visada reiškia kokią tai konkrečią šikną, kuri buvo kalboje pavartota. Taip kad jau kai pavartota ta reikšmė, tai gali paaiškėti, kad toji reikšmė esate jūs. Taip kad tada štai ir atsitinka, kad jūs esate šikna.

Tai toksai skirtumas tarp reikšmės ir prasmės, bet kaip kuriems labai sunku tai suprasti.

Dar programuotojai sako, kad reikšmė - tai yra konkretus kažkokio kintamojo turinys, o prasmė - tai koksai ten turinys tame kintamąjame išvis gali būti. Bet šito mes jau nesuprantam, nes programavimo kalbos yra netinkamos žmonėms ir mes jomis nekalbame.