Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algis Greitai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algirdas Ramanauskas

Algis Ramanauskas, didesniai daugumai gal žinomas kaip Algis Greitai - legendinė figūra, tiesiog gyvasis korifėjus. Priešistoriniais bene gal 199x metais jis kartu su Rimu Šapausku sukūrė garsųjį Radioshow ir taip tiesiog išlaužė ir sutraiškė konformistinį ir nusistovėjusį šūdą. Lietuva nuo tų laikų jau niekada nebebuvo tokia, kokia buvo.

Paskui jau Algis Ramanauskas buvo anoks konservatorius, pasyvusis Vilniaus miesto Tarybos narys, Vytauto Landsbergio pasekėjas. Liaudyje išgarsėjęs kaip šoumenas, TV žvaigždė, kuriantis tokius personažus kaip Bronius ir Česlovas, Zbygniewas irgi Albinas. Nūnai su Justu Mamontovu pyzdavoja kalbainius, švelniai vadindamas juos "kalbajobais".

Ne sykį Algis Ramanauskas įnešė ir visokių posakių ir žodžių, kaip kad, pavyzdžiui, kartą besiplūsdamas apie Android apdeitus, pasakė žymią frazę "kažkoks zizas".

Dabar daugelio niekinamas, vis sėdi neaišku kur irgi varo ant visų, kuriems prie ruso buvo geriau. Tai visokie atmarozai jį ir laiko debilu...

Algis Ramanauskas-Greitai:

Žymus šiuolaikinės Lietuvių kultūros veikėjas, dažnai tapatinamas su Keturvėjininkais dėl savo aštrių pasisakymų, esktravagantiškų užmojų ir kandžių įžvalgų...


Algio Ramanausko kūrybinė veikla

Algis Greitai įkūrė absurdiško pankroko grupę "Svastikos, sukitės greitai" SSG - iš čia ir kilęs pastarojo sceninis pseudonimas - Greitai. Buvo susukęs labai nuostabų klipą su Riaubiškyte ir Algiu Drėma - ten Drėma spardė kojomis į Algio veidą, o Violeta demonstravo savo triusikus tiesiai ant savo kūno!

Dar anasis kėlė audrą su nerealiu projektu Radioshow, kurį pamilo daugelis nepilnamečių ir brandaus amžiaus personažų. (Anoks Viktoras Gerulaitis nemokamai darė reklamą, šaukdamas, kad "Šie vaikinai sėja velnio sėklą!". Algio Greitai dėka tokie personažai, kaip Zbygniewas ir senis Albinas tapo lietuvių liaudies kumyrais, simbolizuojančiais mūsų tautinį patriotizmą.

Algis Greitai dar labai garsėja tuo, kad jį pasikviečia dirbti tai viena, tai kita televizija, o ir radijo stotis, o paskui jį išmeta už tai, kad jis prišnekėjo į eterį ko nereikia. Todėl jį išmetė iš Radiocentro, išmetė iš LTV, išmetė iš dar kažkur... Nemėgsta vertelgos jo kūrybos. Bet dabar berods jį pasiėmė TV3, tai dabar gal jiems ir tinkamas tas Greitai...

O tai pačios dvi be ne garsiausios Algio Greitai dainos - tai Atbėgo kariūnai, sušaudė Brazauską ir Jums reikia naujo vado. Nors gal ir kitų nemenkai yra neblogų...

Dar Algis įkūrė nominacijas už meninę-fekalinę-polytinę veiklą Metų šūdai ir stropiai jas apipavidalindamas paskelbia paskutinę metų dieną - Gruodžio 31, kad šventės visiems tiems nominantams apkarstų, o paskui per pachmielą jie pasiustų ir imtų rašyti pasipiktinimus visokius. Taip Algis Greitai klastingai manipuliuoja visokia žmonių pasąmone.

O tai dar patsai Algis greitai garsėja, kaip žmogus, katras visus suvarto, tadgi vienintelis įvykis, kai suvartė jį patį, tai buvo, kai pasikvietė pas save Mindaugą Murzą. Tai tasai ir suvartė Algį...

Algis Greitai ir politika

Politikoje Algis Greitai yra visiškas nulis, nors ir baisiai prijaučia konservatoriams. Kartą, kai buvo berods prezidento rinkimai (ankstesni, kur Adamkų išrinko), šis per Užupio radiją surengė viktoriną "kokios spalvos Prunskienės kūšys, kitaip tariant puckos plaukai". Tai laimėjo du kažkokie klausytojai, kurių vienas sakė, jog žili, o kitas - kad myžaluoti. Tai po viso šito prasidėjo kažkokios teisminės batalijos ir nuo to laiko Užupių radijas buvo uždarytas.

O dar kartą Algis greitai pagarsėjo, kai kartu su Rimu Šapausku apsimetę Broniumi ir Česlovu, bandė paimti interviu iš tik ką laisvėn paleisto jedinstvininko Valerijaus Ivanovo, tai gavo į snukį telekameros akivaizdoje ir paskui visiems verkšleno ilgai bei skundėsi, kaip jį primušė, vėliau dar bandė pasiekti, kad šis išpuolis būtų pripažintas ne tai terorizmu, ne tai chuliganizmu, bet kuo tai baigėsi, tai mes ir nežinom.

Reziume

Todėl vienareikšmiškai galim tarti - Algis Greitai yra viena iškiliausių, o gal netgi ir iškiliausioji asmenybė Lietuvos padangėje, o jį lenkia tiktai Riaubiškytė, nes šioji turi didelius papus ir puikią figūrą, be to mes taip ir įsivaizduojame, kaip jinai sekso metu melodingai rėkia!