Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Triusikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Triusikai neretai būna purvini ir su dėmėm. Priekyje dėmės būna geltonos, o gale - rudos. Pagal tas dėmes ir galima atskirti, kur triusikų priekis, o kur užpakalis. Šiaip tai triusikai yra tokios kelnės, bet tai yra apatinės kelnės. Gal todėl, jei užsimausite tik triusikus, bet kitų kelnių ant viršaus neužsimausite, tai daugeliu atvejų galite būti nesuprastas.

Dar triusikai skirstomi į vyriškus ir moteriškus, bet tai jau iš gero gyvenimo, nes ir vieni, ir kiti tinka ir vyrams, ir moterims. Dar turim pasakyti, kad moterims vyriški šeimyniniai trauzai labai gražiai tinka, nes atrodo kaip seksualūs šortukai. Tuo tarpu vyrai, apsimovę moteriškus nėriniuotus apatinius ar kokius nors stringus, moterims atrodo žymiai gražiau, puošniau ir patraukliau. Tiesa, į moteriškus triusikus sunkokai lenda kiaušiniai, tad vargu, ar tai bus patogu.

Todėl Pipedija rekomenduoja palaikyti nesenas lytinio švietimo programas, kur gender loops pataria apsikeitinėti tarpusavy priešingos lyties drabužiais. Šitaip sužinosite daug daugiau naujos ir naudingos informacijos.