Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Geltona

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Geltona - tokia spalva, pagal kurią galima atpažinti pavyzdžiui, kur yra kokia nors geltona spauda. Taip pat būna dar tokia liga - gelta, kur žmonės pageltonuoja, o jau kai visai būna prastai, tai būna ir kokia nors kepenų cirozė. Dar kartais būna geltonas sniegas. O dar būna kartais ir padorių geltonos spalvos atvejų, kurie yra gražūs, kaip kad tsai, kur šita spalva yra Lietuvos vėliavoje.

Turime dar pridėti jums čia, kad heraldikoje, taip kad ir herbuose bei vėliavose išties tai geltonos spalvos nėra, o yra tiktai auksinė, taip kad visada geltona reiškia auksą - visokį turtą ir šiaip tiesiog pinigus.


Svarbiausios lietuviškos spalvos
Juoda Pilka Balta Porkinė Citrininė Citrinžalė Žydra Mėlyna Kedinė Violetinė Purpurinė Feličytava Magentinė
                         
Ruda Bordinė Raudona Rožinė Ružava Geltona Oranžinė Morkvinė Salotinė Žalia Alyvuogių Elektrinė Cianas
                         


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dar kažkokia neegzistuojanti Geltona

Geltona - būtų šiaip jau spalva, bet dar buvo ir kažkokia pagarsėjusi fyfa, savo niką įgijusi IRC laikais, dar priešistoriniais metais, kai nebuvo internetų, taip kad metai tai buvo kokie gal 1998 arba dar anksčiau. Žinoma dibilė. Sėdėdavo #Lietuva kanale ir prašinėdavo opso iš Juuros. Gaudavo banus. Paskui dar kažkur sėdėdavo, bet ir ten gaudavo banus.

Tai dabar kažkokiu būdu gi žinoma, kad geltona iš IRC nieko bendra neturi visgi su dainininke Geltona, kuri jau vėliau atsirado ir taip pat irgi neturi ko nors bendra su spalvomis. Betgi nors ir neturi, betgi kažkokiu būdu pavadinimai sutampa. Juoba ir gandai čia labai seni, tai jau visai nekeliantys pasitikėjimo.

Gandai sklando, esą šita pati dainininkė Geltona vėliau kažkokiu nerišliu būdu išpopuliarėjo TV, kaip kažkokia žvaigždutė. Daugelis įtaria, kad TV veikėjai ne tokie reiklūs, kaip nekurie ja nesusižavėję klausytojai. Vėliau Geltona pakeitė savo niką. Bet sako, ir dabar tokia pat. Jos gerbėjai gi teigia, esą ten visai ne ta pati Geltona, o visai kitas žmogus.

Citatos apie Geltoną iš IRC

Tai čia kažkadais tokių labai negeranoriškų pasisakymų kažkadais prirankiojom iš IRC anonimų:

  • Dibilė visiška. Pisau, nieko gero, guli kaip pagalys (IRC vartotojas *** (nikas išcenzūruotas))
  • Dibilė visiška. Pisau girtą, nieko gero (kitas IRC vartotojas *** (nikas išcenzūruotas))
  • Dibilė visiška. Pisau, liepiau čiulpti - nemoka (dar kitas IRC vartotojas *** (nikas išcenzūruotas))
  • Dibilė, su visais pisasi, visi ją meta (Geltonos "draugė" iš IRC *** (nikas išcenzūruotas))