Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Fyfa

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Boba gali puoštis kaip tik nori, būti blondinė, išsidažiusi, soliariumuose atsigulėjusi, bet kai peršvieti, tai vaizdelis dažnai būna visai nekoks

Fyfa (fifos, fyfos arba kaip kalbainiai siūlo vadinti - tuštutės) - ekstremaliai bukų bobų porūšis, neretai - tiesiog pagelžkelinės, nors kartais - ir barakudos. Būdinga dismorfofobinė simptomatika.

Blizgučiai, auksas ir pinigai fyfoms sukelia orgazmą. Tokios bobos kaip sakant tinkamos tik vienam, betgi ir tai ne visada... Todėl „neblizgantį“ žmogų jos prisileidžia prie savęs tik išskirtiniais atvejais, kai:

  • nusibodo aplinkiniams ir prarado kompanijas,
  • pasibaigė visi gauti pinigai,
  • būna alkanos
  • ar šiaip nori kokio naujo žaisliuko.

Tada net duodasi glostomos.

Tikros fyfos labai rūpinasi savo išvaizda, nes joms dirba visokių šmutkių ir kosmetikos gamintojai ir tik jų dėka klesti grožio industrija su visais implantais, riebalų nusiurbimais, botoksu, hialuronu, kolagenu ir riebalų injekcijomis, o taip pat dirbtiniu įdegiu iš įvairių soliariumų beigi įspūdingai plaukų dažais perdirbtomis plaukuosenomis.

Pipedija rekomenduoja vietoj fyfų vartoti guminę moterį: tai pigiau, saugiau, estetiškiau, negadina nervų, netrukdo ir išvis teikia didesnį pasirinkimą!


Kartais fyfomis būna ir katės. Nu ir nieko tu su jomis nepadarysi, gali tik į mišką išleist pagyvent visam laikui...

Ilgainiui fyfos evoliucionuoja į chūjydlas irba Supermamas.