Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blondinė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia gi Gūgle kai ieškojom blondinės fotkės iliustracijai, tai vat šitą kažkotais išmetė, tai gal ir blondinė, tik vat plaukų nesimato, bet irgi tinka...

Blondinės būna įvairios, betgi pagrindinai - natūralios ir dažytos. Taigi natūrali blondinė - tikra arijų kraujo pažiba, taip kad kaip koks kultūrinis simbolis tiesiog. O dažytos gi - tai čia jau specifinis atvejas...

Puikiai visi žino, kad anekdotai apie blondines - tai aišku, kad teisybė gryniausia, nes jei tai būtų neteisybė, argi žmonės juos pasakotų?


Tiesa ir netiesa apie blondines

Psichologų tyrimai neabejotinai rodo, kad dažytos blondinės yra daug protingesnės, nes puikiai moka panaudoti tipinius tūpų vyrų mastymo šablonus, taip suknisdamos jiems protą, kad šie išprotėja ir paskui tampa lengvai suvaldomais ciucikais. Ir tą gali patvirtinti Pipedija, katra išties irgi yra blondinė.

Tai dar puikiai žinoma, kad blondinės plaukus blondininasi labai gi paprastu būdu: pildamos peroksidą ant galvos, o šisai gi oksiduoja, kitaip tariant - išdegina plaukų struktūrą chemiškai, tuo pačiu ir per odą persiskverbdamas į smegenis, kur jas irgi taip pat paveikia - užu mastymą atsakingoji pilkoji masė tampa irgi išbalinta, kitaip tariant - nemastančia. Taigi ir gaunas, kad išvaizdos požymis puikiai demonstruoja smegenų degeneraciją, tai galgi pavyzdžiu čia pateiksim žymiąsias Britney Spears beigi Paris Hilton!

O tai irgi įdomus reiškinys, kai natūralios blondinės puikiai pasinaudoja šia visuomenės paplitusia nuomone ir vaizduoja durneles sėkmingai, taip visus mulkindamos ir pasiekdamos kažkokių ten intrigantiškų tikslų. Tai čia irgi vat. Tai iš tokių gal garsiausia anokia Blondie buvo... Oj, ne, taigi Merlin Monro dar garsesnė!

Taip kad neapsigaukit!

Dargi panašios į blondines būna asmenys, pasivadinę blones :D.