Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Paris Hilton

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Čia taip Paris Hilton demonstruoja savo naujas basutes, o stringus tai užsidėjus atbulai!

Paris Hilton (VLKK rekomenduoja rašyti, kaip Paryžė Hiltonė) - garsiausia pasaulio nuopisa, o gal tiksliau - krušpisa, bet ne šiaip sau, o dar ir turtingiausia! Paveldėjus milžinišką viešbučių tinklą bei kitus turtus, dabar yra viena bene turtingiausia nuotaka pasauly, tai nors ir nuopisa nuvalkiota, tačiau gerbėjų minios, kur kiekvienas jai pasiryžęs šikną išlaižyti, kad tik šansą gautų!

Tai daugelis dar sako, kad Paris Hilton tėra paprasta durna blondinė, o faktai kalba visai ką kitą: besireklamuodama visokiais pornografiškais vaizdais, sugebėjo uždirbti jau kelis šimtus milijonų, šitaip gaudama ir dar vieną pripažinimą - kaip viena iš sėkmingiausių jaunų verslininkių. O ką jūs manot: kai minios durnelių užkimba ant putės, tai dar ir koks pelnas gaunas!

Tai šitaip dirbdama, Paris Hilton sugebėjo dar ir užkabinti šūdpopsio rinką: juk viskas yra - ir seksualumas, ir balti plaukai, tai kam čia ta muzika? Taip išleido ne savo įdainuotą kompaktinę plokštelę, kuri tuoj pat pakliuvo į topus, nors joje muzikos nei pėdsako, bet koks skirtumas - dar krūvelė milijonų.

O dar Paris Hilton pagarsėjo draugystėmis su kitomis žvaigždutėmis, taip vat pavyzdžiui Britnę Spyrsę išmokino demonstruoti putę viešose vietose fotografams!

Pipedija žavisi tokiais sugebėjimais ir nuoširdžiai sako, kad ir pati norėtų būti kaip Paris Hilton!