Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Britnė Spyrsė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Kažkada buvusi labai gražia fyfa, paskutiniu metu Britnė Spyrsė išvis sugedo ir pavirto į storą, savim patenkintą karvę

Britnė Spyrsė (angl. Britney Spears, o kalbainiai kartais rašo kaip "Britnė Spyrs" arba išvis angliškai) - anokia JAV garsenybė, žvaigždutė ir t.t.. Pagarsėjo, kai buvo labai jauna ir labai graži, kokių 16-17 metų, nes visiems rodydavo savo formas ir skelbdavosi, kad niekam neatsiduos.

Karjerą Britnė pradėjo savo motušės vedama, buvo pozicionuojama, kaip pop lolita. Dar būdama 17, įsitaisė dirbtinius papus - šią operaciją irgi pasidarė savo motušės dėka.

O paskui paaiškėjo, kad ji yra šliundra, visai negraži, žiauriai nugrimuota, o klipuose ir nuotraukose vietoj jos neretai rodomas kažkoks kompiuterinis modelis. Dar daugiau - net ant scenos dažnai šokdavo ne pati Britnė, o kažkokia jos antrininkė, o visas daugelį šūdinų popsiškas daineles įdainavo irgi kažkoks kitas žmogus.

Taigi, kaip matome, labai ne kas, tikrai ne kas. Todėl vėliau Britnė gerokai reklamavosi kartu su įžymiaja milijardiere ir krušpisa Paris Hilton, vaidindama, esą, lesbietę ir rodydama fotografams savo putę. Deja, net ir tai jai padėjo tik neilgam. Tad vėliau, atkartodama kažkokios rimtesnės dainininkės patirtį, Britnė nusiskuto plikai. Bet ir tai padėjo neilgam, juolab, kad Britnė išsyk ėmė gėdytis ir nešiot peruką. Žodžiu, pravalas po pravalo. Šiuo metu Britnė jau tampa užmiršta praeitim.

Britnė Spyrsė demonstruoja paparaciams savo putę, lipdama iš Paris Hilton mašinos