Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dirbtiniai papai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Tai žinoma, kad dirbtiniai papai pagražina, tapsit nuostabesne ir nepakartojamesne visame gražume, nes jei nekreipė niekas į jumeis dėmesio, tai bent įdomia patapsitai!

Dirbtiniai papai - gi nuostabus dalykas, kaip sakant, tai čia mes prisimenam vieną istoriją, kaip Rumunijos prostitutė pakliuvo į avariją ir sprogę papų implantai išgelbėjo jai gyvybę geriau už oro pagalves. O taip pat kitą istoriją, kaip Rumunijos prostitutė iškrito pro langą ir sprogę papų implantai išgelbėjo jai gyvybę geriau už oro pagalvę. Ir t.t..

O dar prisimenam kitą istoriją, kaip JAV prostitutei implantai sprogo savaime ir gyvybės jai neišgelbėjo, tai jinai numirė.


Dirbtinių papų rūšys irgi technologija

Kaip žinia, papai skirstomi į natūralius ir dirbtinius. Dideli ir smarkiai atsikišę beigi išsipūtę nenatūralių formų papai dažniausiai yra silikoniniai papai, tai šieji daromi, tiesiog įsiuvant implantus ten - ar paprastus silikoninius, ar įdomesnius su kažkokio formalino pūslėmis tam tikromis. Tai dažniausiai tokie būna vadinami tiesiog guminiais papais, tačiau šitai nėra visai teisinga, nes silikoniniai papai yra brangesni.

Taip pat pastebimos ir Sintolio injekcijos - tai anokia skysta medžiaga, kuri sušvirkščiama į raumenis ar šiaip kokius kūno audinius, juos taip padidindama. Tai beje, su tuo sintoliu kai kurios dibilės ir lūpas sau didinasi, tai tokios vadinamos muklėmis, o dar ir šiaip universalus preparatas, tai būna, kad ir vyrai kartais pimpalą sintoliu pasididina, nors po to jis ir nustoja stovėt... Nors aišku, pimpalo didinimas tiktai tie, kam nestovi, tik ir užsiima, tai šitas visai natūralu ir suprantama.