Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rumunija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Rumunija - valstybė pietryčių Europoje, besiribojanti su Moldavija, Bulgarija, Ukraina, Serbija ir Vengrija. Iš rytų pusės ją skalauja Juodoji jūra, į kurią kadaise Vytauto Didžiojo arklių kaimenė myžo.

Nuo senų laikų iki šių dienų Rumunija istoriškai garsi dviem veikėjais - vienas buvęs toksai dar ir su lietuviais savo kilme susijęs Drakula, o kitas - toksai Nikolajė Čiaušesku, kuris gal ir už Drakulą buvo baisesnis, tačiau buvo komunistas.


Ekonomika

Pagrindinė rumunų eksporto sritis - tai garsiosios rumuniškos naujienos, kur visokių įdomybių sužinot galima, pavyzdžiui, kaip vagilė prostitutė slėpė 5 mobiliuosius telefonus slaptoje vietoje, sprogę papų implantai išgelbėjo kitos prostitutės gyvybę autoavarijoje, pablūdę biurokratai apmokestino analinį seksą, įkurtas viešnamis, kur vietoj moterų klientus aptarnauja karvės, piliečiams skiriamos 2 dolerių baudos už viešą garsų perdimą ir kitokių visokių įdomybių. Taip kad du trečdaliai pasaulio sensacijų - išum Rumunijos, o šalis už tai gauna nemenkus pinigus, prisitraukdama visokių turistų srautus.

Rumunija yra didžiausia pasaulyje čigonų eksportuotoja, per metus išleidžianti į apyvartą apie 17 000 -25 000 naujų, drąsių, įžūlių ir labai įkyrių sukčių, plėšikų ir vagių, kurie paprastai yra tamsesnio gymio nei baltaodžiai, tačiau šviesesni nei negrai. 2007 m. Rumunijai tapus Europos sąjungos nare ir tuo būdu atsivėrus Eurozonos sienoms, čigonų eksportas išaugo kone trigubai.


Kultūra

Turbūt pats žymiausias visų laikų rumunas yra Dracula, dar žinomas kaip Vladas Drakula III. Jis gimė 1431 m. Transilvanijoje ir gyvena iki šiol (tik neaišku kur), nes yra nemirtingas. Jam nemirtingumą suteikia jaunų žmonių kraujas, kurį jis vidurnaktį, pasivertęs šikšnosparniu, siurbia iš miegančių ir nieko nenutuokiančių žmonių. Dracula už padarytas nusikalstamas veikas turėtų būti paieškomas Interpolo ir cėžėvė, nes viskas išviešinta visokiuose filmuose, bet kažkodėl valdžia nieko nedaro, kur gi teisibė šiame sviete?

Dar puikiai žinoma, kad Vladislavas Drakula II, kitaip tariant Valakijos ir Transilvanijos kažkoksai princas ir Vlado Drakulos III tėvas, buvęs Jogailos vasalu, taip kad Lietuvai pavaldus kažkaip, o gal net ir giminystės ryšiais susijęs.