Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Serbija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Serbija, nuo seno dar vadinama kaip "Mažoji Rusija" - tokia šūdų valstybė, nes nuo jos visiems vien tik problemos, ir taip jau daugiau kaip 100 metų. Štai kad ir I Pasaulinis karas - gi prasidėjo nuo to, kad kažkoks serbas Gavrila Principas nušovė Austrijos-Vengrijos sosto įpėdinį erchercogą Ferdinandą. Tai štai jums ir prašom.

O paskui dar ta Serbija prisigrobė visokių žemių, pasidarė Jugoslavija ir bandė vaizduoti mažą SSRS. Tai dar gerai, kad ne tokią šūdiną, bet visvien šūdiną.

Paskui ta Jugoslavija suiro, bet Serbija ir toliau vis kariavo - tai ten kokį genocidą kažkur Bosnijoje, tai dar ką nors.

Tai dabar ta šalis yra tokia kaip ir atmata - draugauja su Rusija, nes pastaroji prijaučiančių niekur daugiau neturi.

Istoriškai Serbijos žemės yra žinomos nuo senų laikų, čia buvo vienas iš Senovės Romos imperijos centrų. Dabartinės Serbijos teritorijoje gimė 18 Romos imperatorių, iš kurių žinomiausias matyt buvo toksai Konstantinas I, įkūręs Konstantinopolį (dabar dar žinomą, kaip Stambulas) bei pavertęs krikščionybę valstybine religija. Vienok čia išties su Serbija nesusijusios istorijos, nes jokie serbai tenai anais laikais negyveno.