Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Čigonai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Čigonai - taigi neaišku, kaip jie čia kur atsirado, bet tai kitur visur tai nuo įprastų lietuvių neatskirsi - ir dirba kur nors, ir suktumo lygiai tiek pat, tai kai sakant, ir neįdomūs niekam, tik kad vat Vilniuj viskas pasisuko kažin kaip kitaip, kai aniem kartu su kažkokiais išvis neaiškiais vietiniais pramaišiui įkūrė Taborą, kuriame narkotikai prekiaunami.

Taigi žinoma, kad kiekvienam narkomanui labai patogu, komfortiškas aptarnavimas - ir sumoki, ir susileist gali, kai sakant prie kasos, ir taksistai atmintinai maršrutus žino, ir nuo stoties ne taip jau toli, taip kad čia visad patogu, kaip ten sako - "apie viską pagalvota".

Tiktais kažkuom ten Vilniaus meras nepatenkintas ir vis taikstos tą taborą nugriaut, tai čia ir ta proga tarptautiniai tolerastai vėją kelia, betgi turim ir pasekėjų, mat patsai Prancūzijos prezidentas Sarkozy irgis pasiūlė tą patį daryt, tik jau stambesniais mastais, taip kad ir tolerastų apgynimui gal ir neužteko, bet jau tai skandalas irgi gavosi didesnis atatinkamai, tai jam bevykstant matomai, ir vilnietišką taborą gal nugriaus, pakolei niekam tai daugiau neįdomu.

Kai kurie dar sako, kad išties tokios čigonų tautybės iš principo nėra, nes tautybė yra romai, o tuo tarpu čigonai - taigi tarpu jų ir etninių lietuvių bei rusų esą esą, todėl ir painioti nereikėtų...

Dar sako, kad daugiausiai čigonų būna iš Rumunijos, kiti gi sako, kad visai ten ne čigonai, nes kažkokia kita kalba kalba ir lietuviškai nesupranta.