Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Google

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Gūglas)
Jump to navigation Jump to search
Tai čia irgi įdomu kartais pažiūrėt, ko žmonės ieško...

Google - kol kas vis dar dominuojanti paieškos sistema, kuri vis dar populiariausia pasaulyje, nors vartotojai jau kelerius metus spjaudosi, krenkščia ir vis bando ieškoti alternatvvų. Kadaise Google buvo išsigelbėjimas, nes dėka jos pasidarė įmanoma naudotis Internetais ir juos surasti.

Dabar gi daugelį metų vyksta Google optimizacija, per kurią firma vis bando sutaupyti savo resursus ir kažkaip padaryti nebūtinai geriau, bet būtinai pigiau. Taigi, jau seniai nebeįmanoma atrasti gerų informacijos šaltinių, jei jiems daugiau kaip 10 metų, ir nesvarbu, kad jie yra. Pašiai neįmanoma atrasti ir daugelio naujų puslapių, nes Google kažkodėl indeksavimą pristabdė tiek, kad jis beveik nebevyksta. Po truputį Google kompanijoje vyksta stagnacija ir dabar visi tiesiog meldžiasi, kad greičiau jau atsirastų vėl kokia nors paieškos sistema, kur vėl būtų veikianti.

Kitą vertus, Google tapo dideliu Interneto reiškiniu, kadaise su Internetu netgi ir tapatinta. Gūglas arba Google - tai kaip sakydavo, kad daug jau yra žmonių, kurie netgi į naršyklės adreso eilutę nesugeba kokio interneto pavadinimo suvest, tai eina į Gūglą ir ten rašo paieškoj, pavyzdžiui taip - "http://www.pipedija.com/index.php/Dibilai" - vat taip ir atranda...

Tai jei jau tokie jūzeriai, tai jau nežinia, kas čia per kontora... Būdavo taip, kad internetas tai - Gūglė, tai gal jau išties taip ir yra. Tą ilgai tvirtindavo visi SEO optimizatoriai, o jie juk pinigus iš to uždirba, iš visokių ten internetų, tai su jų nuomone verta čia skaitytis. Bet visgi atėjo kiti laikai - ir dabar jau Internetai yra Feisbukas.


Pasenusios naujienos apie Google

Dar yra jau visai naujas atsiradęs Google Plus, katras yra pavadintas taip, kad būtų daugiau, negu Google. Tai šiaip jau Snukiaknygė, tik kitų gamintojų. Tai čia dar linkime, kad bugų nebūtų, nes kai užvadino kaip "Google+", tai nuorodos tokios nesidaro ir Pipedija ant to lūžta, nes tas pliusas ant URL pavirsta į kažką neaiškaus ir paskui dingsta.

O dar yra toksai Google translate, kur Dirbtinis Intelektas stebuklingu būdu išverčia tekstus taip, kad kartais jie bet kokį ryšį su tema praranda. Tai paskui tuos tekstus visokie žurnalizdai prakišinėja žiniasklaidon vietoje rimtų straipsnių.

Neverta pamiršti ir Chrome OS, katrasai, beje, yra nukopipyzdintas nuo Linux!

Dar šiek tiek

Dar vienas dalykas - kartais Gūglo logotipai keičiasi norint paminėt visokius dalykus. Kaip Kalėdas, Velykas, naujus metus ir ttt.

Štai kaip atrodo vienas iš tų logo.


Nu, dar Linkas dėl solidumo:

Gal kas nežinot, tai www.google.com

Čia vienas pasaulinės korporacios - interneto ofisas