Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Guminė moteris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Guminė moteris - puikus moters pakaitalas. Kas galėjo pagalvoti, kad kažkada buvusios primityvios pripučiamos bobos pavirs į nuostabius aukštųjų technologijų kūrinius?


Nebrangi pripučiama moteris puikiai pakeis natūralią kelionėse ar šiaip.

Privalumai

Šiuolaikinė guminė moteris turi puikias formas, neįkyri savo kalbomis, jos išlaikymas tiesiog nieko nekainuoja, ji niekad neburba, visada pasiruošusi seksui, ištikima, paklusni, nepyks, jeigu dulkinsite ją girtas, apsivėmęs, smirdantis. Ir žinoma, jums nereiks drebėti, kad ji netyčia pastos. Dar didesnis privalumas - ji yra saugi: pirkdamas naują (nenaudotą) guminę moterį, užsitikrinsite, kad jis neapkrės jūsų AIDS, sifiliu, gonorėja, triperiu, utėlėmis, trichemonolioze, herpiu ir kitomis lytiškai plintančiomis ligomis. Pripučiamos moterys turi dar ir tą privalumą, kad ją bet kada galima įsimesti į kelioninį krepšį ir visada turėti su savimi. Galų gale, guminė moteris niekada jūsų neapgaus ir nebandys prisiteisti alimentų.

Dėl aukščiau išvardintų priežasčių, net jei turite natūralią moterį, rimtai rekomenduojame įsigyti bent vieną-dvi pripučiamas moteris, kurios galėtų natūralią moterį pakeisti tais atvejais, kai anai yra mėnesinės, skauda galvą, "tu girtas", ar kai jos tiesiog nėra.

Ir pats svarbiausias dalykas: neužmirškite, kad guminė moteris neturi uošvienės!!!

Anokia menininkė-lesbietė Amber Hawk Swanson sukūrė tokią gerą guminę moterį, vaizduojančią ją pačią, kad nesusilaikė ir apsivedė su ja Las Vegase

Trūkumai

Deja, guminės moterys turi ir trūkumų - negamina valgyti, netvarko namų, nemoka vaikščioti į vakarėlius, nesugeba atlikti smulkių įsakymų. Todėl kai kurie žmonės pasirenka vietoj to pigias ir kokybiškas natūralias moteris, kurių galima įsivežti iš neturtingų šalių - Ukrainos, Rusijos, Azijos. Dalinantis su draugais ir nesilaikant higienos, gręsia venerinės ligos. Tačiau neabejotina, kad techninis progresas progresuos ir greitai atsiras puikių robotizuotų moterų, kurios atitiks netgi griežčiausius reikalavimus.

Moderni silikoninė moteris atrdodo gražiau už natūralią, bet pagal suminę kainą - kardinaliai pigesnė, be to, neturi natūralioms moterims būdingų trūkumų
Pipedija garantuoja, kad guminė moteris nenuvils

Konstrukcija

Klasikinė pripučiamos bobos konstrukcija - iš plastikinės plėvelės suklijuotas balionas, turintis nuo vienos iki trijų angų, skirtų pimpalui. Tokios bobos nebūna optimalios patogumo požiūriu, sudėtingai valomos. Paskutiniu metu šių bobų kaina atpigo tiek, kad jas galima pirkti kaip vienkartines - panaudojai ir išmetei. Tai kainuoja žymiai pigiau, nei pakabinti natūralią moterį, o be to - kaskart galima pasirinkti vis kitokį modelį. Daugeliui teikia ypatingą malonumą tai, kad išpisus, galima ją išsyk išmesti į šiukšlių dėžę.

Modernesnės pripučiamos bobos turi išimamas pyzdas, šiknas ir burnas. Galima anas ištraukti ir išplauti. Patikęs pripučiamos bobos modelis gali būti naudojamas daug kartų. Neretai į brangesnius pripučiamų bobų modelius įmontuojamos motopyzdos - judantys pimpalo vibratoriai.

Dar sudėtingesnės būna silikoninės moterys. Šiųjų net liežuvis neapsiverčia pavadinti bobomis. Jos kainuoja nemažus pinigus ir yra skirtos tikriems estetams. Pagal užsakymą galima gauti ir moterį, vaizduojančią kokią nors kino žvaigždę, ir merginą iš Anime multiko. Dažnas šių moterų savininkas teigia, esą šios teikia malonumą, daugeriopai pralenkiantį tą, kokį galėtų suteikti geriausiai treniruota natūrali moteris. Trūkumas tik vienas - kaina kandžiojasi.

Kai kurios silikoninės moterys būna surenkamos - galima kaitalioti joms galvas, papus, rankas, kojas, mikroprocesorinius modulius, kompiuteriais užprogramuoti, ir t.t.. Tokia surenkama boba gali įgauti visokiausių neįtikėtinų savybių, pvz., šikną vietoj burnos ar pimpalą vietoj putės.

Specialistai tvirtina, jog pripučiamų bobų eksploatacijos kaštai ženkliai mažesni nei pagelžkelinės