Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pagelžkelinės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Paveiksle matome, ką mums siūlo Gūglė, kai paprašai kūrvų iš Lentvario

Pagelžkelinės moterys - permanentiškai sutinkamas bobų ir mergų porūšis kildinamas iš caro geležinkelio darbininkų gyvenviečių. Lietuvoje išskiriami Pabradės, Vievio, Jonavos bei Radviliškio atmainos. Būdingas ryškus potraukis prie babkių, skudurų, audinių, pigaus šampės pakaitalo ir pagyvenusių pimpalų. Savitus bruožus išlaiko ir gyvendamos didžiuosiuose miestuose bei užjūryje. Fiksuojamas stiprus dauginimosi instinktas, motiniškumo jausmas. Pilietinės, politinės ir pseudointelektualinės ambicijos šiam moterų tipui nebūdingos. Susijusios su bobom žudikėm.

Tai čia toks mechanizmas padeda orientuotis dienotvarkėje...
Miela ir profesionali pagelžkelinė iš Pabradės pasirengusi už nedidukę kainą įvykdyti slapčiausius tavo troškimus....

O dar būna ir visai kita rūšis mergų, katra su pagelžkelinėmis dažnai painiojama - tai Šaligatvinės, ale apie jas tai jau visai kita kalba būtų, nes šios tai jau tikrai kitokios, internetuose nesilanko...