Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jonava

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Jonava - miestelis netoli Kauno. Nelabai daug ką žinome, išskyrus nebent tai, kad ankščiau buvo degtukų fabrika ir visokių stalių dirbtuvėlių, o dar tenai gyvena Pykčius bei taip pat yra tokis labai smagus kabokėlis, kuriame barelis, duodantis ir alų, ir tikrą natūralią girą, apkabinėtas visas gitaromis, senobiniais beigi užsieniniais pinigais ir skaniai maitinantis.

Apie aną kabokėlį sklando tokia legenda, kad jo savininkė - buvusi pasaulio tinklinio čempionė (ar tai kažkas panašaus), tad turi jėgos - OHOHO! Sykį kažkokie pacukėliai vogė ledus iš lauke pastatyto šaldytuvo, o savininkė atėjo jų vaikyt. Ir pacukėliai turėjo durnumo jai grąsinti, o vienas net užsimot bandė! Tai natūralu, didinga moteris nokautavo vieną taip, kad aną tik greituškė atgaivino, kitam sulaužė žandikaulį, o trečiąjam - išsuko ranką!

Tačiau visa tai tik niekai, palyginus su picerija dr. Basanavičiaus vardo gatvėje. Dirba ten dieviško grožio ir neblėstančios jaunystės merginos. Visada mandagios, malonios, besišypsančios beigi paslaugios. Picos gardžios ir pigios. Galima užsisakyti telefonu ir pakol atšoksi nuo Kauno, karštas maistas bus gatavas.

Vat kokių nuostabių moterų esti Lietuvoj!

Jonava dar garsėja tuomi, joj Joninių išvakarėse būna Joninių slalomas, kuriame gali sudalyvauti visi norintys. Pačiame miesto centre, prie kultūrės geziukai degina padangas, o buduliai prie starto linijos uosto smarvę, pliumpia alų ir svajoja apie pagelžkelinę mergą.