Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vibratorius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Vibratoriai yra pavojingas dalykas ir neretai įstringa ten, kur būna naudojami. Tada prireikia daryti chirurgines operacijas ir išpjauti vibratorių su mėsa. Todėl prieš naudojimą būtinai pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku
Čia irgi vibratoriaus tipas, skirtams tiems, kas mėgsta pistis iki karščio.

Vibratorius - tai dirbtinis elektromechaninis pimpalas, skirtas savipasitenkinimui bei visokiems žaidimams. Paprastai galvojama, esą vibratorius naudoja tik moterys, tačiau išties juos naudoja ir pedikai. Svarbu nesupainioti vibratoriaus su paprastu guminiu pimpalu - pastarasis nevibruoja ir neturi motoro anei batareikių.

Vibratorių būna įvairiausių rūšių - permatomų, blizgančių, didelių ir mažų, skirtų vibruoti putei, šiknai, klitoriui ar netgi pimpalui. Pastarieji dar vadinami elektromechaninėmis vaginomis, o paprasčiau - tiesiog motopyzda. Primityvūs vibratoriai be motoriuko vadinami dildomis.

Puikus olandiškas vibratorius su nekaltos mergaitės atvaizdu gali būti panaudotas ir kaip gertuvė, kurioje laikomas nedidelis kiekis vyno.

Konstrukcija

Absoliuti dauguma vibratorių yra paremta viena iš dviejų konstrukcijų:

  • Elektrinis variklis su ekscentritetu, kur nedidielis išbalansuotas smagratukas sukasi, sukeldamas vibracijas, panašias į tas, kurias skleidžia mobiliakas.
  • Šarnyrinė kreiva ašis, sukama variklio, kuri sukelia besilankstančius sukamuosius vibratoriaus judesius.

Maitinimas dažniausiai pagrįstas batareikėmis, rečiau - jungiama tiesiai prie elektros tinklo.

Vibratorius - pyzdoj sukutis