Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Patriotizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Dvi JAV patriotės užkluptos tenkinant savo geismus

Patriotizmas - lytinis nukrypimas, diagnozuojamas kuomet paciento lytinis susijaudinimas siejamas su jo tėvyne. Tai gali būti tėvynės išklotinė žemėlapyje, vėliava, herbas bei kita atributika, rašinėliai apie tėvynę ir kiti susiję dalykai.

Iki šiol neišaiškintas, mokslininkus stebinantis faktas yra toks va. Skirtingų šalių patriotus paprastai sujaudina skirtingi dalykai, t.y. konkrečiai susiję su jų konkrečia šita gi šalimi, bet yra ir keli bendrumai. Pavyzdžiui, 79% Alfred Kinsey tirtų patriotų iš skirtingų šalių susijaudindavo nuo skustų galvų, įžambai pakeltų ištiestų rankų, svastikos simbolio. Pakeltas rankas Zigmundas Froidas aiškina kaip falo simbolį, tačiau ši teorija nepaaiškina, kodėl jos kelia susijaudinimą ir vyriškos lyties patriotams.

Išskirtinis patriotų bruožas yra noras burtis į grupes (palyginimui, pavyzdžiui, zoofilai vengia viešumo ir turbūt nedaro grupinių orgijų, bent jau spaudoje apie tai nieko neradom kai darėm researchą šitam straipsniui).

Patriotizmas tampa pavojingu, kuomet iškrypėlis nukrypėlis savo geismo objektą pradeda vertinti labiau, nei kitų žmonių gerbūvį ar net gyvybes. Skirtingai nuo kitų nukrypimų, žmogus savo geismo tėvynei negali patenkinti įprastu būdu, todėl jis išsilieja smurtu prieš kitos tautybės žmonės arba kartais prieš tos pačios tautybės sveikus žmones.

Kartais patriotizmas komplikuojasi daug sunkesniais papildomais nukrypimais, pavyzdžiui, noru demonstruotis savo orientaciją rengiant Patriotų Paradus, ir dar ne bet kur, o ant kapinių, ir ne bet kokių, o žydų, tai čia jau pipedija nebežino kaip komentuoti. Galim tik pasakyti, kad mūsų laikais to nebuvo![1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.