Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kūšys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Šiais depiliacijų ir figūrinių skutinėjimų laikais gan retai aptinkamas, o kadaise Palangoje labai paplitęs natūraliai apžėlusios gražuolės vaizdelis...

Kūšys - tai tarpukojo plaukai. Nebūna kūšio pas mažamečius, o pas senolius, sako, jis tiesiog nuplinka, kaip kokia plikė, nors gal ir ne. Kūšio plaukai dažniausiai būna garbanoti, nors retkarčiais būna ir tiesių. O spalva neretai skiriasi nuo galvos plaukų. Pavyzdžiui, būna, kad kokia blondinė turi juodą kūšį, o kartais - rudą, ar kaip sakoma liaudyje - "ryžą".

Kūšys trukdo užsiimti oraliniu seksu, nes plaukai lenda į burną, tai todėl jis būna nuskutamas ar išvis nudepiliuojamas - pagal tai ir atpažinsi: jei moteriškės kūšys nuskustas ir apkirptas, reiškia, kad ji mėgsta laižymą. Tiesa, dar ir kita būna populiari skutimo priežastis - tai elementarios utėlės, katros ten labai mielai kartais ima veistis...

O marginalai būna, kad nemoka nei žodžio užrašyt, tai paskui parašo žodynėlyje kokiame "kušis", tai paskui kokia nors Giedrė Kaziukonienė labai piktinasi.


Depiliacija

Yra toks braziliškas vaksavimas, kada nuo kūšio pašalinami visi plaukai kartu su šaknimis, ale šitas daugumoje pasaulio šalių sveikatos ministerijų uždraustas, nors labai po jo labai seksovai atrodo. Aišku, kol nespėja pasireikšti kai kurios specifinės depiliacijos pasekmės.