Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Depiliacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Tai aišku, kai pažiūrai, tai ten visa ta plaukų biologija ganėtinai sudėtinga, tai kai tokį išrauni, tai aišku visaip jis gali ataugt...

Depiliacija arba epiliacija - nuostabus išradimas: lipniais klijais, kažkodėl vadinamais vašku ar išvis sugadinta barzdaskute sau plaukus išsipešiot!

Tai aišku, dar visokie kosmetologijos vertelgos dažnai peza, esą depiliacija ir epiliacija esą visai skirtingi dalykai, bet toks ir skirtumas, kad epiliacija pas tuos vertelgas daroma, o depiliacija - kai pati ją darais.

Tai aišku, pešiojami plaukai ten, kur kiekvienam atrodo gražu, kad būtų plika - kas nuo kojų, kas, nuo veido, kas nuo antakių, kas nuo galvos, kas nuo pažastų, o kas ir nuo kūšio!


Nuostabios depiliacijos pasekmės

Tai čia norim informuoti dėl vienos depiliacijos pasekmės tokios: išlupus plauką, jis atauga visvien - nes juk plauko maišelis lieka, kur ir buvęs. Todėl plaukas ir auga per naują. Bet augdamas, jis auga belenkaip, todėl būna, kad plauko smaigaliukas pasisuka ir auga visai ne į tą pusę, kur turėtų, skverbdamasis per odą ir organizmo audinius. Tai aišku, jei tik pavienis plaukas, tai pofig, nesgi taip būna gan retai. Bet kai depiliacija reguliari, nuolatinė, tai tų kreivų plaukų neišdepiliuoja, o išrauna tik gerus plaukus. Taigi, į vidų augančių plaukų vis daugėja, kol pasidaro gan plati jų raizgalynė po oda. O tada, kaip būna - menkutis pavienis spuogas, užkrėtęs plauko maišelį, per visus tuos išsiraizgiusius po oda plaukus staigiai perduoda stafilokokinę infekciją į krūvas kitų plaukų maišelių - taip netikėtai per kelias dienas išsivysto žiauri furunkuliozė.

Tai čia viena tokia pacientė pavyzdžiui: depiliavosi kūšį nuolat, o staiga kartą pajuto, kad tarpukojy skausmai baisiausi, viskas sutinę ir spuogais išberta. Tai tai dūrai užteko proto, kad dar kartą pasidepiliuot: ji mat sugalvojo, kad išraus depiliuodama plaukučius ir kažkaip sumažins spuoguotumą. Tai aišku, kai tik tuo depiliaciniu vaškuo išsitepė ir drykstelėjo, tai nuo putės visa oda nusilupo ir atsivėrė ištisinis pūlinių raizginys su visais tais plaukais po oda įaugusiais...