Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Radija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Radijo stotis)
Jump to navigation Jump to search

Radijas - tai radijo stotis. Neaišku kokiais keliais radijas įgijo vyrišką lytį, nes nuo seniausių laikų visi sakydavo ant to dalyko aiškiai: radija, o aparatas radijos priėmimui vadinosi radijo imtuvas arba radijas vyriškąja gimine. Kitaip tariant, aiškiai čia matome, kad viskas yra keista makliavonė.

Išties tai radijo stotis ir radijo imtuvas - tai tokia dvejybė, kur stotis skleidžia, imtuvas ima, todėl ir yra dvi lytys, nes atspindi tikrąją šeimos sampratą pačiame giliausiame fiziko-kvantiniame lygmenyje. Tiesa, būna ir tokių atvejų, kurie visokie mišrūs - racijos beigi transiveriai, bet juos laikykime kokiais tai nenusipelniusiais ir čia nepripažinkime.

Taip kad nepasiduokime visokiems kalbainių išmislams, katrie paėmę užsieninį žodį "radio", susipainiojo tojo žodžio niekatrojoje lytyje ir todėl išvertė paskum į vyrišką: kiekvienas žino, kad jei jau lytis neaiški, tai vadinasi arba moteris, arba gėjus, arba lesbietė, nes vyro su šitomis jau niekaip nesupainiosi, nes vyrai ant snukio turi barzdą bei ūsus.

Taip visgi nukrypdami nuo temos, turime dabar prisiminti, kad Radija buvo dar Tarpukaryje, o atsirado ji kartu su Aliektra, katra kai trenkė žaibu tai šitaip ir buvo atrastos radijo bangos. Tai per tas bangas ir prasidėjo paskui propagandos bei pageidavimų koncertai.

Jaugi paskui visokias radijas ėmė išstumdinėti televizija, o dar vėliau - internetai, tačiau dažnas atsimena, kad kadaise buvo ir tokia Lietuvos Radija, ir Amerikos Balsas, ir Laisvės Radija, ir Laisvoji Europa, ir netgi kažkokia keista irgi lietuviškai kalbėjusi radijo stotis iš Vatikano - taigi pati pirma iš užsienio pradėjusi transliuoti, tai taip ir vadinosi - Vatikano Radijas. Tai su šitomis netgi kovota, tai buvo ir tam skirtos priešingos radijo stotys - kad būtų radijo trikdžiai. Taip pat buvo ir visokios piratinės radijo stotys, tai čia dar kitos istorijos.

Bet kažkodėl viskas baigėsi ir teliko tiktai M-1, Radiocentras bei kelios kitos radijo stotys, transliuojančios FM bangomis.

Bet dabar kad teisybė liktų atskleista, tai jus informuojame, kad visos radijo stotys transliuoja ir specialią spinduliuotę, apie kurią jūs net neįtariate, bet jau kai kažkada sužinosite, tai tada suprasite, kad Pipedija nemeluoja apie tai, kaip mus visus nori išžudyti.


Pipedijai labiausiai žinomos ir populiariausios radijo stotys

Mes žinome daug radijo stočių, kurios transliuoja įvairiomis bangomis, tai jas čia jums rekomenduojame paklausyti. Aišku, kai kurių ir nežinome, tai ir praleidome. O dar kitas žinojome, bet užmiršome, tai irgi praleidome.

Radijo stotys, transliuojančios ultratrumposiomis bangomis, FM:

Žymiausios radijo stotys, transliuojančios trumposiomis bangomis, AM:

Žinomiausios radijo stotys, transliavusios vidutinėmis bangomis, AM, bet jau nebetransliuojančios ar transliuojančios kitomis bangomis:

Kitos radijo stotys: