Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vatikanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vatikano vėliava

Vatikanas, dar kartais pavadinamas kaip Šventasis Sostas - tai pati mažiausia pasaulyje valstybė iš visų, kurios tik yra pripažįstamos tarptautinėje valstybių bendrijoje. Vatikane yra apie 800 gyventojų, maždaug 0 lygmens gimstamumas, tačiau yra kariuomenė, leidžiami pinigai - kalamos eurų monetos, o taip pat ir Vatikano pašto ženklai, kuriuos visai vertina filatelistai.

Dėl religinių priežasčių vatikanas yra vienas iš esminių taikinių visokių dibilų juokeliams, kokius laido tie, kam juokinga yra Juokopedija. Tai čia į Pipediją tokių irgi ateina.

Lietuvai Vatikanas svarbus dėl istorinių priežasčių - po to, kai Lietuvą okupavo SSRS, iš Vatikano prasidėjo Vatikano radijo programos, skirtos mūsų šaliai. Būtent Vatikanas tapo pirmąja pasaulio valstybe, nepripažinusia Lietuvos okupacijos ir aneksijos, o paskui nuosekliausiai iš visų šitą nepripažinimo politiką ir tęsė. Tai sovietmečiu kiekvieno disidento dienoje būdavo laiko ne tik Amerikos balsui ir Laisvąjai Europai, bet ir Vatikano radijui.


Dar visokios nesąmonės apie Vatikaną, kurios atseit turėtų būti juokingos

Vatikanas - tai maža vidinė valstybė, kitaip tariant valstybė kitos valstybės valstybėje. Kad turėtų kur gyventi saujelė kunigų kartu su popiežiumi nutarė įkurti mažą valstybę kurioje negaliotų normalaus pasaulio įstatymai ir netgi fizikos dėsniai. Tai įvyko dar 751 m.

Vatikane vyraujanti religija yra krikščionybė, ji sudaro manome nedaug procentų, likę gan išsilavinę ir nekvaili žmonės. Dabar Vatikanas užima svarbų vaidmenį daugelio šalių poliniame gyvenime, nors deklaruoja, kad bažnyčia į politiką nesikiša. Vien JAV delfio.lt duomenimis kasmet dėl kunigų priekabiavimo išmokama 500000000 dolerių nukentėjusiesiems. Iš to darome išvadą, kad Vatikanas yra įtakinga ir turtinga, bei su nusikalstamu pasauliu susijusi organizacija.

O tai dar nuostabu, kad Vatikanas gi turi kariuomenę, katroji iš Šveicarijos rinktinių gvardiečių, tai dar sklando kalbos, kad tie gvardiečiai, nors viešai ir nešioja nuolat kažkokius viduramžių šarvus, bet tikrovėj taip paruošiami, kad visoks specnazas ar net Čakas Norisas atrodo prieš juos, kaip vaikai...


Pagrindinė veikla

 1. Kunigų safari
 2. Inkvizicija
 3. Kova prieš Islamą ir kitas religijas
 4. Ekskomunikacija
 5. Pinigų plovimas
 6. Krikštijimas
 7. Mokslo pažangos stabdymas
 8. ŽIV plitimias Afrikoje [1]
 9. NSO kontakto užmezgimas [2]

Įtakingiausi Vatikano gyventojai pagal hierarchiją

 1. Dievas
 2. Jėzus
 3. Popiežius
 4. Pydermeškis
 5. Visi kitiVisokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.