Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šveicarija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Šveicarija yra Europos vidury, tačiau stebuklingu būdu išvengusi pinklių ir nepakliuvusi į Europos Sąjungą, ne kaip kitos bet kurios valstybės. Ribojasi su Austrija, tačiau skirtumas akivaizdus: Šveicarijos vėliavoje yra baltas pliusas raudoname fone, tuo tarpu Austrijos vėliavoje, kuri tokia pat raudona - didžiulis minusas. Tokiu būdu išsyk galim pasakyti, kuri šalis yra teigiama, o kuri neigiama, net joje nebuvę - tereikia ženklus atpažinti, kaip kokioje semiotikoje.

Lietuvai Šveicarija žinoma dėl to, kad ten yra garsi blogerė, iš naujųjų Facebook žvaigždžių - Milda Matulaitytė-Feldhausen, kuri labai protingai rašo, bet biškį per protingai ir per rimtai, visai ne kaip Pipedija.

Tenykščiai šveicarai garsėja savo nuobodžiu taisyklių laikymusi, kuo smarkiai pralenkia netgi vokiečius, o taip pat gamina laikrodžius ir jau šimtą metų ginkluojasi iki dantų, tuo pat metu visur kasdami tunelius. Dar daugelis pastebi, kad kiekvienas šveicaras yra išties buhalteris. O kadangi kiekvienas šveicariškas laikrodis yra daromas buhalterių, tai paskaičiuojama ir jo kaina - tokia, kad maža nepasirodytų ir būtų bent kaip Rolex arba dar brangiau.

Šveicarijos frankas, nors šalis ir maža, konkuruoja su didžiosiomis pasaulio valiutomis - euru, doleriu ir jena, mat yra stabilus ir neveikiamas visokių krizių. Taip ir laikosi šveicariški bankai: skolina kitiems bankams užsienio valiutas, o į sąskaitas įrašo frankus, tai kai per kokią nors krizę kitos valiutos krenta, tai frankas pakyla ir šveicarai trinasi rankas, supirkinėdami turtą už skolintojų skolas.

Dar yra Šveicarijoje įsikūręs toks klubas FIBA ("Fuck" ir "Blet" aiktėlėjimai).

Vienok daugiau kaip ir nelieka, ką pasakyti apie šią šalį, nes jokių didesnių išskirtinumų, apart neadekvačiai didelių kainų nėra.


Kitos šveicarijos

Dar kažkur čionais yra Šveicarija, kuri Jonavos rajone - tai tiesiog kažkoksai kaimas, bet gi užtat kiekvienam lengvai pasiekiamas ir su kainomis, kaip įprasta Lietuvoje! Dar ir pravažiuojant galima sustoti - yra kažkoksai tai palei kelią patogus kioskas, kur tik imk ir pirk! Šveicariškas aptarnavimas, šveicariška kokybė - čia pat, Lietuvoje!

Kiekvienas Šveicarijos gyventojas gali didžiuodamasis sakyti - "aš iš Šveicarijos"!

Netoli nuo Šveicarijos yra dar Venecija, Londonas ir Paryžius, bet vienok Šveicarija čia pati didžiausia - net 812 gyventojų!

Palyginimui: Lietuvos Šveicarijos herbas...

Upd: Nors ir Šveicarija didžiausia, gyventojų tenai biškį pamažėjo - dabar jų 736.

...ir tikrosios Šveicarijos vėliava.

Be to, Lietuvos Šveicarija daba turi nuosavą herbą, panašų į Šveicarijos vėliavą.