Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Londonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Londonas yra Anglijos sostinė. Dar neseniai (grubiai nuo 2000 iki 2008 m.) beveik pusė visų šio miesto gyventojų buvo nelegalūs emigrantai iš Lenkijos, Lietuvos, Rumunijos ir Bulgarijos. Tačiau užėjusi pasaulinė finansų krizė sumažino emigrantų skaičių Londone, todėl smarkiai nukentėjo šio miesto pasaulinis prestižas ir ekonomika. Londono getai, kur gyvendavo emigrantai (vidutiniškai 18 asmenų viename dvylikos kvadratų kambaryje su bendra kriaukle ir šūdviedriu) užėjus krizei ištuštėjo.


Londono etimologija

Vienas nežymus (todėl labai susireikšminęs) lietuvių lingvistas, dar Smetonos laikais iškėlė hipotezę, kad Londono vardas kilęs iš lietuviško žodžio landynė. Mat kadaise toje vietovėje, kur dabar yra Londonas, lietuvių protėviai, slėpdamiesi nuo airių ir škotų, pasistatė kažin kokią bomžišką landynę ir joje sėkmingai slapstėsi. Ši lietuviška hipotezė dabar yra neginčijama ir pripažįstama pasauliniu mastu. Tai labai svarbus žingsnis toliau garsinant ir sureikšminant Lietuvos vardą pasaulyje. Dabar sekantis žingsnis plečiant Lietuvos Imperiją yra atatinkamai "paruošti" istorinius dokumentus ir pareikšti suverenios Lietuvos Respublikos pretenzijas į Londoną ir jo apylinkių teritorijas.


Kiti įvairūs londonai

  • Yra dar toksai Londonas, kuris kaimas kažkur Kauno rajone, kur keli žmonės tegyvena, o gal jau ir netgi nei vieno
  • Yra ir kitas dar Londonas, kuris irgi yra kaimas, kažkur Jonavos Rajone, netoli nuo Šveicarijos - 14 žmonių tame Londone gyvena

Taip kad matome, jog Lietuva turi londonų dvigubai daugiau, nei pati Anglija.

Dar kažkur nelabai toli nuo vieno iš tų londonų yra Paryžius, o dar kažkur - ir Venecija.