Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2008

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2008 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2007 ir prieš 2009 metus. 2008 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.

2008 - be ne lemtingi Lietuvai metai, krizės metai, katruos neretas lygina ir su didžiųjų pokyčių pradžia. Gi iki tolei buvusi Kirkilo vyriausybė galutinai pasirodė besanti didžiausiu feilu ever, tad per rinkimus laimėjo konservatoriai su savo absurdiškomis šeimos koncepcijomis ir kitais kliedesiais.

Gi tadais į valdžią atėjo Andrius Kubilius, katras išsyk atrado, kad su finansais yra pyzdec ir kad viskas taip blogai, kad eina naxui. Tai negalvokite, kad čia mes negražiai rašom visokiais negražiais žodžiais ir galėtume kultūringiau, nes netgi garsiausias pasaulio žurnalas The Economist ant savo viršelio užrašė "OH FUCK!" raudonomis raidėmis - nes nerado tinkamesnio ekonominio termino. Vienok žinovai pastebi, kad išties krizė prasidėjo dar 2007, kai didysis NT burbulas nustojo augti ir tie, kas žinojo, ką daro, ėmė skubiai išsipardavinėti.

O kaip jau gerokai vėliau socdemai kažkaip prisipažino, anie apie tą visą ekonominį pyzdauską puikiai žinojo, tik neskelbė, o tiktais pinigus leido. Taip kad ir tapo tie 2008 krizės metais Lietuvai porą kart labiau, nei daugumai likusio pasaulio.

Tai bene būtent tais metais ir pasakė kažkas atvirai pirmą kartą: devalvacija bus! Tai kiti gi iki šiolei stebis, kad devalvacijos dar nebuvo ir skaičiuoja, kiek tai atnešė Lietuvai nuostolių, vis pamurmėdami, kad "niekur nesidės, visvien devalvuos"... Bet visvien nedevalvavo. Labai jau užsispyręs buvo ir tas Kubilius, ir paskui ir jo ministrė Ingrida Šimonytė.

Tai dar būtent šiais metais prasidėjo NT burbulo bliuškimas, nors iki pat metų galo visokie NT vertelgos per spaudą, radiją ir TV nuolat skelbė: "butai brangz!" Tai kaip matom, dabarties ne tik kad porą kart atpigo tas NT, bet ir toliau dar tebepinga, o tie patys vertelgos įkyriai kartoja, kad "butai daugiau nepigz"...

Vienok paskui dar atėjo sunkieji kriziniai 2009...

Svarbiausi 2008 metų įvykiai

Įdomybės apie 2008 metus

  • Pirmas šių metų skaitmuo yra 4 kartus mažesnis už paskutinį
  • Visus šių metų skaitmenis sudėjus, gaunasi 10
  • Šių metų viduryje yra du vienodi nuliai

2008 metų mėnesiai

2008 metais buvo šie mėnesiai: