Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


2007

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

2007 metai - tai mūsų eros XXIa. metai, einantys po 2006 ir prieš 2008 metus. 2007 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.

2007 - tie metai, kai visi dar rėkė, esą butai brangz, bet butai jau ėmė nebrangti. Tai būdavo labai įdomių čiūdų, kad vieni jau pastebi, kad NT kainos nekyla, o kiti per žiniasklaidą rėkia, esą visgi branks! Tai į šių metų pabaigą NT burbulas tiek išsipūtęs jau buvo, kad kai kurios firmos jau ėmė šnekėti, au ne taip drąsiai, kad butai brankz, bet kad bent jau kad butai nepigz.

Tai kaip sakant, vienareikšmiškai NT burbulas metai, kaip besakytum. Ai, dar ten Gediminas Kirkilas vis kleidėjo kažką, esą korupcijos nėra ir panašiai... Tai o ką jam liko kalbėt, kai prieš metus buvo viešai visiems pareiškęs, kad korupciją panaikins. Tai ir paskelbė, kad panaikino, vat ir viskas.


Svarbiausi 2007 metų įvykiai

  • Šiais metais užsimezgė pasaulinės krizės pradžia. Vienu iš žiauriausių požymių tapo staigus maisto produktų kainų šuolis, o tada - krizė su nelikvidžių paskolų grąžinimu. Tuo metu, kai jau visas pasaulis ėmė kalbėti apie krizę, tai Lietuvoje valdę socdemai aiškino, kad jokios krizės nėra ir nebus.
  • Apple šiais metais išleido pirmą iPhone, kuris išties buvo ne kas kitas, o ryškiai patobulintas ir SIM kortele aprūpintas iPod. Ir kartu tai visgi buvo pirmas tikras išmanusis telefonas visoje planetoje. Nuo to prasidėjo nauja era internetuose, nes po kiek laiko visi vietoje kompiuterių vis dažniau ėmė naudoti išmaniakus, o galų gale kompiuteriai tapo vos ne darbo ir didelių geimų įrankiu.


Įdomybės apie 2007 metus

  • Sudėjus šių metų visus skaitmenis, gaunasi skaičius 9
  • Du viduriniai šitų metų nuliai yra vienodi

2007 metų mėnesiai

2007 metais buvo šie mėnesiai:


Įdomu apie 2007 metus

  • Prieš 2007 metus buvo 2006 metai, o po 2007 bus 2008 metai.
  • 2007 metai susideda iš 12 mėnesių